Zapowiedź dzisiejszego SmackDown Live, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny? Wpis Paige po powrocie na RAW, Tryb Paul Heyman Guy w WWE 2K17, Harmonogram Johna Ceny, Nowa rola Jerry’ego Lawlera

» Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live:
* Pojedynek Johna Ceny z Deanem Ambrosem(Czy John Cena zdetronizuje The Ambrose Asylum?)
* Pojedynek Dolpha Zigglera z The Mizem o IC Title(Czy poznamy nowego mistrza IC)?
* Czy poznamy nowych pretendentów do SmackDown Tag Team Championship, które obecnie są w posiadaniu Heatha Slatera i Rhyno?
* Czy otrzymamy wreszcie walkę Vipera z Brayem Wyattem?

» Po zejściu RAW z anteny WWE Universal Champion Kevin Owens oraz US Champion Rusev wspólnie zaatakowali Setha Rollinsa i Romana Reignsa. Pod koniec tego brawlu Kevin próbował wykonać Powerbomb na Rollinsie, ale nadział się na Pedigree, natomiast Rusev zainkasował Speara od Romana Reignsa. Czy wkrótce dojdzie do reaktywacji The Shield?

» WWE Women Paige powróciła na Monday Night RAW po 30 dniowym zawieszeniu z powodu naruszenia polityki Wellness. Paige za pośrednictwem Twittera wysłała oświadczenie w kierunku swojego chłopaka Alberto Del Rio:

”Nikt nie jest lepszy od Ciebie. Nikt. – Powiedział mężczyzna moich marzeń, najlepsze słowa zachęty @VivaDelRio”.

» Poniżej przedstawiamy wideo, w którym Paul Heyman wypowiada się o sposobie na zostanie Paul Heyman Guyem w grze WWE 2K17:

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że na WrestleManii 33 dojdzie do długo wyczekiwanej walki Johna Ceny z Undertakerem. Tak przynajmniej zaczyna sugerować nam federacja, która po raz kolejny umieściła taką propozycję walki w swoich materiałach wideo, ale to czy WWE zdecyduje się na taki ruch, przekonamy się za niedługo. Na ten moment nie ma lepszego kandydata dla Johna Ceny, jak dla mnie.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że WWE Superstar John Cena prawdopodobnie w grudniu zrobi sobie dłuższą przerwę od WWE, która może potrwać nawet kilka miesięcy. Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram Lidera Cenation:
*9 październik – No Mercy starcie z Deanem Ambrosem i AJ Stylesem.
*11 październik – WWE SmackDown Live w SAP Center w San Jose.
*20 listopad – Survivor Series

» Przed rozpoczęciem głównej gali WWE Monday Night RAW odbył się Pre-Show podczas, którego Jerry Lawler pracował w nowej roli za kulisami. Prawdopodobnie, to tylko jego jednorazowy występ.