Zapowiedź dzisiejszego odcinka Monday Night RAW, Randy Orton na temat dołączenia do The Wyatt Family, Była Diva WWE przechodzi na emeryturę?, Stan zdrowia Harley’a Race’a, Aktualizacja dotycząca kontuzji AJ Stylesa

» Dziś w Wells Fargo Center w Philadelphia odbędzie się odcinek WWE Monday Night RAW. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które mogą odbyć się dzisiaj na czerwonej tygodniówce:

#1 Czy The New Day pobiją rekord?

#2 Otrzymamy kolejne starcie z udziałem Sashy Banks i Charlotte Flair?

#3 Kevin Owens i Chris Jericho – przyjaźni ciąg dalszy.

#4 The Emmalina pojawi się na RAW?

#5 Mick Foley wypowie się na temat feudu Samiego Zayna z Braunem Strowmanem?

Monday Night RAW obejrzycie na naszej stronie MyWrestling Live już od 1:30.

» WWE Superstar Randy Orton udzielił wywiadu dla Main Event, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do The Wyatt Family:

”Moja przygoda z The Wyatt Family wygląda bardzo dobrze. Na początku nie byłem pewien, czy pomysł z dołączeniem do Wyattów będzie trafny, ale po pewnym czasie zdobyliśmy pasy mistrzowskie i wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Wreszcie mogę robić to co kocham, czyli być heelem”.

» Portal PWInsider.com donosi, że była Diva WWE Shelly ”Ariel” Martinez zaprzeczyła doniesieniom mówiącym o tym, że wrestlerka pracująca teraz na scenie niezależnej postanowiła przejść na emeryturę.

» Według najnowszych informacji stan legendy WWE Harley’a Race’a poprawił się do tego stopnia, że został on odesłany do domu.

» Podczas najnowszego odcinka Wrestling Observer Radio Dave Meltzer wyjawił, że WWE World Champion AJ Styles ma pojawić się we wtorek na SmackDown Live bez względu na to jaki jest stan jego kostki.