Zaktualizowana liczba uczestników Royal Rumble Matchu, Pozostałe walki na zbliżające się WWE PPV, Lesnar i Jericho na specjalnym live evencie, Steve Austin na WresteManii 32, Treningi Stephanie McMahon, Heel Turn Finna Balora?, Debiut CM Punka w UFC i wiele więcej!

» Zaczynamy od ciekawej informacji odnośnie Marka Henry’ego. Otóż znajdował się on przez chwilę na liście zawodników, którzy wystąpią w tegorocznym Royal Rumble Matchu, ale został już z niej usunięty. Nie wiemy póki co, co było tego przyczyną… Aktualna lista znajduje się poniżej:

 • Roman Reigns
 • Big Show
 • Brock Lesnar
 • Chris Jericho
 • Sheamus
 • Ryback
 • Curtis Axel
 • Dolph Ziggler
 • Stardust
 • Bray Wyatt
 • Luke Harper
 • Erick Rowan
 • Braun Strowman

Jak, więc widzicie na razie potwierdzonych jest 13 zawodników, w tym takie gwiazdy jak Brock Lesnar, Chris Jericho, czy broniący tytułu Roman Reigns. Widzicie już swojego faworyta?

» Pozostałą oficjalnie zatwierdzoną walką na Royal Rumble jest pojedynek na zasadach Last Man Standing Match o pas Interkontynentalny pomiędzy Deanem Ambrosem, a Kevinem Owensem. Na potwierdzenie czeka też walka o pas mistrzowski Divas, gdzie Charlotte miałaby się spotkać w ringu z Becky Lynch. Najprawdopodobniej walka ta zostanie oficjalnie dodana do karty już na najbliższym Monday Night RAW.

» A, skoro o nadchodzącym RAW mowa, to tuż po nim na antenie WWE Network wyemitowany zostanie kolejny odcinek „Legends with JBL”, gdzie gościem komentatora WWE będzie „Road Dogg” BG James.

» A, już 11 marca także na antenie WWE Network wyemitowany zostanie specjalny live event z Toronto zatytułowany „March to WrestleMania 32”. Wiemy już, że swój udział zapowiedzieli Brock Lesnar i Chris Jericho. Oprócz tej dwójki zobaczymy także Romana Reignsa, Alberto Del Rio oraz Sheamusa.

» Tymczasem bilety na ceremonię WWE Hall of Fame 2016 zostały oficjalnie wyprzedane. Przypominamy, że pierwszym wprowadzonym do Hall of Fame zawodnikiem został „The Icon” Sting.

» Jak wiemy, Hall of Fame odbędzie się przed WrestleManią 32, a wiemy już, że wystąpi na niej sam Stone Cold Steve Austin, który potwierdził swoją obecność w 100. odcinku „Ross Report” prowadzonego przez Jima Rossa. Oczywiście nie chodzi o udział w jakieś walce, a prawdopodobnie tylko segment jak ten z okazji WrestleManii XXX.

» Ciekawą wiadomość na Twitterze przekazała także współwłaścicielka WWE – Stephanie McMahona, która ogłosiła, że rozpoczęła treningi przed WrestleManią 32, co teoretycznie oznacza, że Stephanie zamierza stanąć z kimś do walki. Na początku spekulowało się, że będzie to była już mistrzyni UFC – Ronda Rousey, jednak jeśli miałaby się zjawić na tegorocznej WrestleManii to tylko i wyłącznie biorąc udział w jakimś segmencie. Przypomnijmy, że ostatnią walkę w WWE, Stephanie stoczyła podczas SummerSlam 2014 walcząc wówczas z Brie Bellą.

» Ciekawostką może być fakt, iż podczas ostatniego live eventu NXT w Green Bay, mistrz NXT – Finn Balor występował jako heel. Stoczył on walkę z Sami Zaynem, gdzie obronił swój tytuł, a fani spekulują iż takie zachowanie może oznaczać początek powstania stajni „Balor Club”, którą współtworzyłby z Karlem Andersonem i Doc Gallowsem.

» Prezes UFC wypowiadał się ostatnio o CM Punku i zdradził kiedy i z kim planuje dla niego pierwszą walkę:

„Walka CM Punka prawdopodobnie odbędzie się w czerwcu. UFC 199 to jest to o czym myślę.”

Dana White poinformował także, że rywalem Punka będzie nowicjusz UFC – Mickey Gall (1-0). Warunek jest jednak taki, że Gall musi najpierw odnieść zwycięstwo z Michaelem Jacksonem (0-0) na UFC 196 6 lutego.

„Wiesz, że ten gość nigdy nie walczył, on po prostu zaczął trenować i… to jest trudne dla biznesu. (…) Kiedy Brock Lesnar przeszedł do UFC miał już doświadczenie w zapasach. I to nie tylko WWE Wrestling, a Collegiate Wrestling. CM Punk nie ma żadnych z tych rzeczy. To będzie trudne dla niego.”

» Już 20 lutego w niemieckim mieście – Freiberg swoją kolejną galę zorganizuje Next Step Wrestling. Jak poinformowała polska organizacja Maniac Zone Wrestling, udział w gali zaliczą także nasi polscy przedstawiciele – Shadow oraz obecny mistrz MZW – Justin Joy. Życzymy powodzenia 😉

 

Łukasz Dobrowolski 2016-01-16 16:22:00
| |

powiem tak coś dużo tych heel turnów ostatnio charlotte oraz social outcast

THE KRIS J 99 2016-01-16 14:48:00
| |

Faworyci na RR match jest trzech:Reigns,HHH,Lesnar Stephanie na WM32?? ja jestem za bo divy w głównym rosterze są słabiutkie.jedyne które się nadają to(Sasha,Paige,Becky,Bella Twins,Naomi) Powstanie Balor Club może być hitem i jestem jak najbardziej za,mogą ich prowadzić jak dawne The Shield a kiedyś zrobić taki match(Shield vs Balor Club)