Zaktualizowana karta walk na WWE SummerSlam – znamy przeciwnika Kofiego Kingstona, Nieobecność Daniela Bryana i komentatorów SmackDown, Fatalna frekwencja na live evencie

» Podczas ostatniego odcinka WWE SmackDown Live poznaliśmy trzy nowe walki, które trafią do karty SummerSlam. Wiemy zatem, że przeciwnikiem Kofiego Kingstona w walce o mistrzowski pas WWE będzie Randy Orton, Finn Balor zmierzy się z powracającym Bray’em Wyattem, a Shane McMahon powalczy z Kevinem Owensem w specjalnej stypulacji.

WWE Universal Title Match
Seth Rollins vs. Brock Lesnar (c)

WWE Title Match
Randy Orton vs. Kofi Kingston (c)

RAW Women’s Title Match
Natalya vs. Becky Lynch (c)

SmackDown Women’s Title Match
Ember Moon vs. Bayley (c)

Shane McMahon vs. Kevin Owens
Jeśli Owens przegra – opuści WWE

Bray Wyatt vs. Finn Balor

» A, skoro mowa o ostatnim SmackDown, nie wiadomo dlaczego nie pojawił się na nim Daniel Bryan, choć wcześniej był zapowiadany. Jak pamiętamy, Bryan ma nam powiedzieć coś szokującego, co odmieni jego karierę. Sam były mistrz WWE nie udziela się w mediach społecznościowych. Jedynie jego żona Brie Bella opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcia na których wraz z Danielem i dzieckiem odpoczywają na wakacjach.

» Zmiany nastąpiły także przy stole komentatorskim SmackDown. Zabrakło Shawna Michaelsa, który był awizowany jako specjalny komentator – za to pojawił się jednak w segmencie MizTV i otrzymał superkick od Dolpha Zigglera. Brakowało również Byrona Saxtona, któremu niedawno zmarł ojciec oraz Corey’a Gravesa. Co do tego ostatniego, nie znane są przyczyny jego nieobecności. Ostatnie SmackDown skomentowali więc Michael Cole, David Otunga i Tom Phillips.

» Fatalnie wyglądała frekwencja poniedziałkowego live eventu SmackDown w Ft. Myers/Estero na Florydzie. Zdaniem jednego z fanów wyniosła ona mniej niż 1,000 ludzi, gdy zwykle na takie live eventy przychodzi 5,000-8,000 osób.

Oczywiście ma to pewnie związek z RAW Reunion, które czasowo pokrywało się właśnie z owym live eventem.