Zaktualizowana karta walk na TLC, Brian Cage na temat ring name’u Tima Wiese, Zapowiedziana walka na przyszłotygodniowy SmackDown Live, Spoiler z wczorajszego tapingu NXT, George Barrios w All-American Executive Team

» Generalny Manager SmackDown Live ogłosił, że podczas gali PPV TLC, która odbędzie się 4 grudnia The Miz zmierzy się z Dolphem Zigglerem o IC Title. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które obejrzymy podczas PPV:

WWE Championship (TLC Match)
AJ Styles (c) vs Dean Ambrose

Smackdown Women’s Championship
Becky Lynch (c) vs Alexa Bliss

Intercontinental Championship (Ladder Match)
The Miz (c) vs Dolph Ziggler

No Disqualification Match
Nikki Bella vs Carmella

*Chairs Match
Kalisto vs Baron Corbin

» Lucha Underground Superstar ”The Machine” Brian Cage udzielił wywiadu dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat ring name’u Tima Wiese, który jest zapowiadany przez WWE jako ”The Machine”:

”W pewnym momencie pomyślałem, że sobie żartują. Ostatnim czasem sporo działałem w portalach społecznościowych jako The Machine. WWE wie kim jestem, ale są ludzie, którzy nie śledzą sceny niezależnej bądź Lucha, więc mogą mnie nie kojarzyć. W porządku nie mam z tym problemu. W przeszłości pracowałem dla WWE. Zanim podpisałem kontrakt z Lucha Underground miałem kilka propozycji od WWE. Oczywiście jestem nazywany The Machine ze względu na to jak wygląda i wykonuję czynności takie, o których facet o moim rozmiarze normalnie nie robi. Stworzyłem cyborga”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live odbył się Tag Team Turmoil Match, podczas którego otrzymali title shota na walkę o pasy SmackDown Live Tag Team jednak tuż po zakończeniu pojedynku z udziałem American Alpha na titantronie pojawił się Bray Wyatt, który oświadczył, że Alpha nie pokonali wszystkich drużyn, więc w przyszłym tygodniu zmierzą się z nim oraz Randym Ortonem o SmackDown Live Tag Team Title Shota.

» Wczoraj WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera ogłosił, że przed rozpoczęciem odcinka SmackDown Live zostanie nagrany specjalny WWE NXT TV Taping, którego wyniki przedstawiamy poniżej:

1 walka: Asuka def. Nicole Matthews – To kanadyjska wrestlerka głównie występująca na scenie niezależnej dla federacji Shimmer Women Athletes.

2 walka: Eric Young def. No Way Jose – Po pojedynku SAnitY zaatakowali Jose.

3 walka: Samoa Joe(c) def. Tye Dillinger

» WWE Chief Strategy & Finacial Officer George Barrios został wyprany przez magazyn Institutional Investor 2017 do All-American Executive Team: