Zaktualizowana karta walk MitB, Kolejni przeciwnicy Brocka Lesnara, Finn Balor z gwiazdami NJPW, „Wolfie” przyszedł na świat

» Tak po ostatnim odcinku SmackDown prezentuje się zaktualizowana karta gali Money in the Bank, która odbędzie się już 18 czerwca:

WWE Title Match
Randy Orton vs. Jinder Mahal (c)

MITB Ladder Match
AJ Styles vs. Baron Corbin vs. WWE United States Champion Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Dolph Ziggler vs. Shinsuke Nakamura

MITB Ladder Match
Carmella vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Tamina Snuka vs. Charlotte Flair

SmackDown Women’s Title Match
Lana vs. Naomi (c)

SmackDown Tag Team Title Match
The New Day vs. The Usos (c)

Czekacie na oficjalny ringowy debiut Lany? 😉

» Samoa Joe, który wygrał Fatal 5 Way Match na Extreme Rules ma stoczyć tylko jedną walkę z Brockiem Lesnarem i jak wiemy odbędzie się ona na The Great Balls of Fire. Następnie „Bestię” mają czekać starcia z Braunem Strowmanem na SummerSlam i Romanem Reignsem na WrestleManii 34. Mówi się także o pojedynkach z Finnem Balorem i Sethem Rollinsem.

» A, skoro mowa o Finnie Balorze, to ten przebywa obecnie w Japonii, gdzie spotkał kilku swoich znajomych z NJPW. Jednym z nich był chociażby Kazuchika Okada:

#finnfreeze by @rainmakerxokada

Post udostępniony przez Finn Bálor (@finnbalor)

» Na koniec tego newspacka, szczęśliwa informacja dla Matta Hardy’ego, Reby Sky i wszystkich ich fanów. Otóż jak poinformował Matt na Twitterze, wczoraj na świat przyszło kolejne ich dziecko. Oto co napisał:

Gratulujemy! 🙂

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o