Zaktualizowana karta walk gali WWE Extreme Rules, Powrót jednej z div na SmackDown, Polskie reality show o wrestlingu i wiele więcej!

» Na początek zaktualizowana karta walk gali WWE Extreme Rules:

Steel Cage Match o pas WWE World Heavyweight Championship
Randy Orton vs. Seth Rollins (c)
Podczas walki nie można wykonywać RKO

Russian Chain Match o pas WWE United States Championship
Rusev vs. John Cena (c)

WWE Intercontinental Championship Match
Bad News Barrett vs. Daniel Bryan (c)

WWE Divas Championship Match
Paige vs. Nikki Bella (c)

Kiss Me Arse Match
Sheamus vs. Dolph Ziggler

Last Man Standing Match
Big Show vs. Roman Reigns

» Co do przedostatniej walki w karcie, to zasady są proste. Będzie to normalny Singles Match, z tym, że przegrany po walce musi pocałować .. tylną część ciała rywala.

» Jak już informowaliśmy wczoraj, WWE ogłosiło, że na następnym RAW odbędzie się walka pomiędzy The Mizem, a Damienem Mizdowem. Zwycięzca otrzyma pozwolenie na używanie przydomku “Miz”. Walkę prawdopodobnie wygra Mizdow, ponieważ “gwiazdor pierwszego planu” będzie musiał wkrótce opuścić WWE ze względu na zdjęcia do filmu “Santa’s Little Helper”. Obok The Miza w filmie grać będzie również była mistrzyni Div – Paige.

» Pod tym linkiem znajdziecie wyniki z ostatniego WWE Main Event oraz WWE Superstars: http://mywrestling.com.pl/wwe-superstars-17-04-15-wwe-main-event-18-04-15-wyniki/

» Do ciekawej sytuacji doszło na ostatnim tapingu SmackDown. Przed walką wieczoru pomiędzy Cesaro i Tysonem Kiddem, a Johnem Ceną i Danielem Bryanem, na ring wbiegła grupka fanów. Co ciekawe chcieli zaistnieć do tego stopnia, że jeden wykonał drugiemu Rock Bottom 😀 Wszystko to trwało kilkanaście sekund. Klikając w ten link możecie obejrzeć video z tego zdarzenia: http://www.sescoops.com/photo-wwe-fans-hit-the-ring-during-tuesdays-smackdown-taping/

» Także na ostatnim SmackDown do ringu WWE powróciła Layla. Była to jej pierwsza walka od listopada ubiegłego roku.

» Federacja Tommy’ego Dreamera – House of Hardcore podpisała kontrakt z telewizją! Gale HOH będzie pokazywał kanał o tematyce sportów walki – Fight Network. Oznacza to, że eventy organizowane przez Dreamera będą dostępne w Kanadzie, Ameryce Północnej, a nawet w niektórych krajach Europy.

» Poniżej trailer DVD z WrestleManią 31, które wychodzi już 5 maja:

» Już jutro o godzinie 19:00 na MyWrestling pojawi się wywiad z najbardziej doświadczonym obecnie walczącym polskim wrestlerem oraz zdobywcą pasa CZW Ultraviolent Underground Championship Adamem Polakiem!

» Na koniec bardzo ciekawa informacja dotycząca polskiego wrestlingu. Otóż już na przełomie maja i czerwca ma zostać nagrany pilotażowy odcinek polskiego reality show “Królowie Wrestlingu”. Nie wiadomo jeszcze jaka telewizja jest zainteresowana emitowaniem programu, a także nieznane jest miejsce nagrywania odcinków. Wiadomo natomiast, że udział będzie mógł wziąć każdy kto skończył 18 lat oraz, że na miejscu będą dostępne trybuny dla publiczności. Wstęp będzie darmowy.. Więcej informacji wkrótce!

 

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!