Zaktualizowana karta walk gali NXT Takeover: San Antonio, Prezentacja pasa U.K. Championship, Kolejne mistrzostwa w WWE?, The Shockmaster w szpitalu i wiele więcej…

» Nikki Cross vs. Peyton Royce vs. Billie Kay vs. WWE NXT Women’s Champion Asuka jako Fatal 4 Way Match został dodany do karty walk gali NXT Takeover: San Antonio, która odbędzie się podczas weekendu Royal Rumble. Poniżej możecie zobaczyć pełną kartę:

NXT Title Match
Bobby Roode vs. Shinsuke Nakamura

NXT Tag Team Title Match
The Authors of Pain vs. Johnny Gargano and Tommaso Ciampa

Fatal 4 Way for the NXT Women’s Title
Peyton Royce vs. Nikki Cross vs. Billie Kay vs. Asuka

Eric Young vs. Tye Dillinger

» Gdyby ktoś był ciekawy jak prezentuje się pas U.K. Championship w „realu” to wygląda on właśnie tak:

Pierwsza cześć turnieju w Wielkiej Brytanii już jutro. Wyniki na stronie będą aktualizowane na bieżąco.

» Co ciekawe, WWE ma już gotowe długofalowe plany na organizację kolejnych turniejów tego typu, a co za tym idzie wprowadzeniu kolejnych pasów mistrzowskich. Na ten moment mówi się o mistrzostwie Azji oraz mistrzostwie Latynoamerykańskim. Pasy te nie zostałyby jednak wprowadzone na RAW, bądź SmackDown.

» Były mistrz WWE Tag Team – Fred Ottman znany również jako The Shockmaster, trafił w ubiegły wtorek do szpitala. O zdarzeniu za pośrednictwem Facebooka poinformowała żona byłego wrestlera, Sheila. Na razie nie znane są przyczyny pobytu Ottmana w szpitalu.

» Noelle Foley ujawniła niedawno, że drugi sezon programu „Holy Foley” ukaże się na WWE Network już niedługo. Jak podaje portal PWInsider, drugi sezon ma zostać dodany do sieci Network tuż po zakończeniu tegorocznej gali Royal Rumble.

» Weteran ringu, Steve Corino oficjalnie zaczął w tym tygodniu pracę jako trener w WWE Performance Center. Do grona trenerów dołączył również John Miller znany fanom z Wielkiej Brytanii jako Johnny Saint. Obu panom życzymy powodzenia w nowej roli 😉

» Jak już informowaliśmy na fan page’u, 2K oficjalnie zapowiedziało premierę gry WWE2k17 na komputery PC. Możliwość kupna na platformie Steam będzie dostępna od 7 lutego, choć w przedsprzedaży gra dostępna będzie już szybciej. Wersja standardowa kosztować będzie ok. 220 zł, a Deluxe zaś ok. 330 zł. Zawierać będzie ona takie opcje jak MyPlayer Kickstart, Accelerator, NXT Enhancement Pack, Legends Pack, New Moves Pack, Future Stars Pack i Hall of Fame Showcase.