Zaktualizowana karta PPV Survivor Series 2016, Goldberg vs Lesnar za tydzień na RAW, Kiedy do ringu powróci Shelton Benjamin?, Bobby Roode opowiada o swojej przygodzie w WWE, Sami Zayn na temat otrzymanej szansy od WWE

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się na najbliższej gali PPV Survivor Series:

Single Match:
Brock Lesnar vs Bill Goldberg

Intercontinental Championship Match:
Dolph Ziggler vs. Sami Zayn

Survivor Series Match:
RAW vs. SmackDown
Drużyna RAW (Kevin Owens, Chris Jericho, Roman Reigns, Braun Strowman & Seth Rollins) vs. Drużyna SmackDown (AJ Styles, Randy Orton, Dean Ambrose, Baron Corbin & Bray Wyatt)

Survivor Series Match:
RAW vs. SmackDown
Drużyna RAW (Charlotte, Bayley, Nia Jax, Alicia Fox & Sasha Banks) vs. Drużyna SmackDown (Nikki Bella, Becky Lynch, Carmella, Alexa Bliss & Naomi w/Natalya jako specjalna trenerka)

Survivor Series Match:
RAW vs. SmackDown
Drużyna RAW (New Day, Enzo Amore & Big Cass, Luke Gallows & Karl Anderson, The Shining Stars, Sheamus & Cesaro) vs. Drużyna SmackDown (Heath Slater & Rhyno, Hype Bros, American Alpha, The Usos, ???)

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem:

» Shelton Benjamin swego czasu miał powrócić na SmackDown Live, lecz w wyniku przykrego zdarzenia doznał ciężkiej kontuzji, a miało to miejsce na początku tego roku. Shelton za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przebiegu swojej rehabilitacji:

”Rehabilitacja staje się coraz większym wyzwaniem, ale postęp z tygodnia na tydzień jest coraz lepszy. Jeszcze za wcześnie, aby podać datę powrotu”.

» WWE NXT Superstar Bobby Roode pojawił się gościnnie w Live Audio Wrestling, gdzie wypowiedział się na temat dołączenia do WWE:

”Zaczynałem w branży, gdy byłem jeszcze bardzo młody. Dziś jestem szczęśliwy, ponieważ od mojego początku w branży minęło aż 17 lat. Moim marzeniem jest bycie częścią WrestleManii bądź innego wielkiego wydarzenia. W przeszłości miałem okazję pracować dla wielu wielkich organizacji za co jestem im wdzięczny. Teraz, gdy jestem w WWE wiem, że nie ma lepszego miejsca na świecie do rozwoju. Moja piosenka ”Glorious” przekształciła się w zabawę i została przyjęta przez fanów w bardzo dobry sposób”.

» Pretendent do IC Title Sami Zayn udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat starcia z Dolphem Zigglerem jakie zobaczymy na najbliższej gali PPV Survivor Series: