Zaktualizowana karta pojedynków na Survivor Series 2016, Oświadczenie WWE w sprawie tryoutu w Szkocji, Gwiazdy SmackDown Live odwiedzają dzieci w St.Mungo’s Academy, Cody Rhodes opowiada o swojej przygodzie w WWE i PWG, Triple H komentuje Women’s Championship Match na SD Live, Curt Hawkins przerywa fatalną passę

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live Tyler Breeze i Fandango pokonali The Vaudevillains dzięki czemu zakwalifikowali się do drużyny niebieskiej, która na Survivor Series zmierzy się z drużyną RAW. Niestety z powodu scenariuszowej kontuzji Baron Corbin został usunięty z drużyny SmackDown, a jego zastąpił sam Shane McMahon. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk:

5-on-5 Traditional Elimination Match
Drużyna RAW:
(WWE United States Champion Roman Reigns, WWE Universal Champion Kevin Owens, Chris Jericho, Braun Strowman, Seth Rollins) vs
Drużyna SmackDown:
(Randy Orton, Shane McMahon, Bray Wyatt, Dean Ambrose, WWE World Champion AJ Styles)

5-on-5 Traditional Elimination Match
Drużyna RAW:
(WWE RAW Women’s Champion Charlotte, Bayley, Nia Jax, Alicia Fox, Sasha Banks) vs
Drużyna SmackDown /Natalya trenerką:
(Nikki Bella, Naomi, WWE SmackDown Live Women’s Champion Becky Lynch, Carmella, Alexa Bliss)

5-on-5 Traditional Elimination Tag Team Match
Drużyna RAW:
(RAW Tag Team Champions The New Day, Sheamus & Cesaro, Enzo Amore & Big Cass, Luke Gallows & Karl Anderson, Primo & Epico) vs
Drużyna SmackDown:
(SmackDown Tag Team Champions Heath Slater & Rhyno, Zack Ryder & Mojo Rawley, Chad Gable & Jason Jordan, Jimmy Uso & Jey Uso, Tyler Breeze & Fandango)

WWE Intercontinental Championship Match:
Sami Zayn vs Dolph Ziggler(c)

WWE Cruiserweight Championship Match:
Jeśli Kalisto wygra, dywizja przechodzi na SmackDown Live.

Kalisto vs The Brian Kendrick(c)

Single Match:
Brock Lesnar vs Bill Goldberg

» WWE wydało oświadczenie dotyczące tryoutu, który odbywał się w Glasgow w Szkocji:

”WWE przeprowadziło tryout w Glasgow w Szkocji. W tym tygodniu zaproszonych na obóz szkoleniowy do Glasgow zostało ponad 30 atletów(zawodników). W tym tygodniu SSE Hydro w Glasgow było gospodarzem RAW oraz SmackDown Live. Kilkunastu profesjonalnym wrestlerów było pod ręką, a są w nich min: Nixon Newell z Walii, Lana Austin z Anglii, Queen Maya z Włoch, Bruiserweight Pete Dunn(który na początku tego roku walczył z Jackiem Gallagherem o możliwość uczestnictwa w turnieju Cruiserweight Classic) czy też 19-letni weteran Tyler Bate. Wśród osób niezwiązanych z wrestlingiem znalazł się Sean O’Hagan, czyli najsilniejszy człowiek w Irlandii oraz były zawodnik rugby Luke Menzies”.

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia z odwiedzin WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch oraz The Usos w St.Mungo’s Academy, która znajduje się w Glasgow w Szkocji:

» Tim Fiorvanti z portalu ESPN.com przeprowadził wywiad z Codym Rhodesem, który wypowiedział się na temat swojej przygody w WWE oraz Pro Wrestling Guerrilla:

”Podczas pobytu w WWE moim głównym celem było zostanie WWE Championem bądź WWE World Heavyweight Championem. Niestety nie udało mi się tego dokonać. Po odejściu z WWE wiedziałem, że aby coś osiągnąć to trzeba stworzyć własną markę, swoje własne przedsiębiorstwo. To był mój proces myślowy przed odejściem z WWE. Federacja PWG przypomina mi o tym, że już od 15 lat pracuję w wrestlingu. Pracowałem jako sędzia w federacji TWC, która w przeszłości należała do mojego taty a swoją siedzibę miała w Carrollton”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat Women’s Championship Matchu między Becky Lynch, a Alexą Bliss, do którego doszło podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live w Glasgow:

”Każdy pojedynek jest szansą na pokazanie, dlaczego należysz do #SDLive, @BeckyLynchWWE i @AlexaBliss_WWE…#WomentTitle”.

» Darren Bongiovanni donosi, że podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live Curt Hawkins odniósł swoje pierwsze zwycięstwo na niebieskiej tygodniówce od 17 sierpnia 2012 roku, kiedy to wraz ze swoim tag team partnerem Tylerem Reksem wygrali swoje starcie.