Za co głównie odpowiadał Paul Heyman na ostatnim RAW?, Stypulacje na WWE Extreme Rules, Kolejna promocja w sprzedaży biletów

» Wrestling Observer Newsletter informuje, że pomysł na eksplozję stage’u podczas walki Brauna Strowmana z Bobbym Lashley’em oraz angle z Marią i Mikem Kanellisem były pomysłami Paula Heymana. Co do Street Profits (choć obaj wciąż widnieją w rosterze NXT), ich ściągnięcie na RAW także nakazał Heyman. Na ten moment ciężko przewidzieć, czy za tydzień również zobaczymy ich na gali czerwonego brandu, jednakże pewne jest, że Paul Heyman będzie chciał mieć Street Profits w rosterze RAW. Co ciekawe, jest on też dużym zwolennikiem Aleistera Blacka, Lacey Evans oraz Ricocheta.

» Co do stypulacji na Extreme Rules, mamy już tytularny Extreme Rules Match w którym zawalczą Seth Rollins & Becky Lynch oraz Baron Corbin & Lacey Evans, a także No Holds Barred Match w starciu tag teamowym – The Undertaker & Roman Reigns vs Shane McMahon & Drew McIntyre. Bardzo prawdopodobne jest, że stypulację dostanie także walka Kofiego Kingstona z Samoa Joe o mistrzostwo WWE, a do samej karty dodane zostanie jeszcze starcie The Revival z The Usos o RAW Tag Team Championship.

» Tymczasem jeśli chodzi o bilety na WWE Extreme Rules, federacja oferuje na ten moment promocję ‚kup dwa bilety w cenie jednego’. Taka promocja odbywa się już drugi raz z rzędu, wcześniej miała miejsce przy sprzedaży biletów na Stomping Grounds na którym zjawiło się finalnie około 6,000 fanów.