Z kim na WrestleManii 34 zmierzy się Shane McMahon?, Kiedy Carmella zrealizuje walizkę MITB?, Cody wyzwał Kenny’ego Omegę

» Coraz częściej mówi się o tym, że po dzisiejszej gali WWE PPV FastLane rozpocznie się feud z udziałem komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona oraz pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE, Dolpha Zigglera. Panowie mają zmierzyć się na WrestleManii 34. Z tego powodu zarówno Kevin Owens jak i Sami Zayn znajdą się w Andre The Giant Memorial Battle Royal Matchu.

» Podczas kwietniowej WrestleManii ma dojść do zrealizowania walizki Money in the Bank przez Carmellę. Podobno mistrzostwo kobiet SmackDown Live ma zdobyć Asuka w starciu z Charlotte Flair. Takie plany w ostatnim czasie pojawiają się w internecie, a posiadaczka kontraktu ma nie zdobyć tytułu tylko po to, aby nie przerwać streaku wrestlerki z Japonii.

» W poniższym materiale wideo komentator Ring of Honor Ian Riccaboni przeprowadził wywiad z Codym, który wezwał Kenny’ego Omegę do pocałowania jego żony, a następnie stwierdził, że jest przywódcą Bullet Club: