Xavier Woods na tapingu WWE NXT UK TV, Zapowiedź eventu Impact Wrestling w UK, Diamond Dallas Page współpracuje z All In

» Obecny WWE SmackDown Tag Team Champion Xavier Woods pojawi się w weekend na Insomnia Festival w Birmingham, gdzie będą nagrywane pierwsze tapingi WWE NXT UK TV. Jest to ciekawa informacja, ponieważ wrestler może zaangażować się w którąś z konfrontacji.

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że pierwsze wydarzenie w UK odbędzie się w niedzielę 9 września o godzinie 17:00 czasu brytyjskiego (12:00). Transmisja live eventu będzie dostępna na Twitch.TV. Podczas eventu będziemy świadkami takich konfrontacji jak:

Impact Tag Team Championship Match
LAX vs Jody Fleisch & Jonny Storm

Barbed Wire Baseball Bat Death Match
Sami Callihan vs Jimmy Havoc

Single Match
Eli Drake vs Joe Hendry

Single Match
Su Yung vs Lana Austin

Triple Threat Match
Rich Swann vs Matt Sydal vs Trevor Lee

» Diamond Dallas Page będzie gospodarzem DDP Yoga Workshop podczas weekendu z eventem All In. Wszyscy mogą wziąć udział w trzygodzinnych warsztatach, których twórcą jest DDP. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, robienia zdjęć oraz szybkiego treningu cardio. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy współpracę Cody’ego Rhodesa z WWE Hall of Famerem.