Wzmianki o AEW usunięte z powtórki WWE Hall of Fame, Dark Match z udziałem Reignsa i Ortona, Oglądalność RAW, Bully Ray o EC3, Austin Aries w AEW?

» Z powtórki WWE Hall of Fame emitowanej dwukrotnie na USA Network usunięto wszystkie wzmianki o AEW. Przypomnijmy, że choć nazwa federacji nie została wymieniona, wypowiedzi członków D-Generation X były oczywistym nawiązaniem do All Elite Wrestling. Jednym z przykładów jest to jak Triple H powiedział, że w obecnych czasach danie sobie tytułu „EVP” przed nazwiskiem sprawia, że czujesz się kimś ważnym. Jak wiemy, „EVP” w AEW są Cody, The Young Bucks oraz Kenny Omega. Potem też Triple H nazwał AEW „piss-ant” company, którą Vince McMahon wykupi, po to by ponownie zwolnić Billy’ego Gunna.

» W Dark Matchu po dzisiejszych nagraniach 205 Live publiczność zgromadzona w Bell Centre zobaczyła starcie Romana Reignsa z Randym Ortonem. Pojedynek ten zakończył się bez rozstrzygnięcia, ponieważ Orton w pewnym momencie uciekł z ringu przed próbą wykonania na nim Speara.

» Ostatni odcinek Monday Night RAW obejrzało na żywo przed telewizorami 2.665 miliona osób, co stanowi jeden z najlepszych wyników w roku 2019.

» WWE Hall of Famer Bully Ray wyraził swoje niezadowolenie z obecnej pozycji EC3. Oto co napisał na Twitterze:

„IMO… Jaki sens ma sprowadzenie EC3, jeśli od pierwszych dni w głównym rosterze jest niszczony? Powinien zostać w NXT i tam się rozwijać.”

» Austin Aries opublikował natomiast zdjęcie przedstawiające kontrakt i długopis na nim. Napisał: „Podpisano, zapieczętowano, dostarczono. Vegas właśnie trafiło w dziesiątkę.”:

Wielu fanów uważa, że Aries podpisał kontrakt z AEW, gdyż 25 maja ich pierwsza gala odbędzie się właśnie w Las Vegas. Czy jest to prawdą? Ciężko stwierdzić, ponieważ nic w tej sprawie nie zostało oficjalnie ogłoszone i nie ma też żadnych przecieków.