Wywiad ze Stanisławem Van Dobroniakiem, Kogo zobaczymy w premierowym odcinku WWE 205 Live?, Brak Sin Cary na plakatach promujących gale w Meksyku

Zanim przejdziemy do odpowiedniej treści posta chcielibyśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i dotychczasową aktywność. Mamy dziś niezmierny powód do radości, gdyż właśnie ten post jest postem nr. 2 000 na naszej stronie! Dziękujemy, że jesteście z nami! 🙂

» A rozpoczynamy od mini wywiadu z gwiazdą szweckiej i polskiej sceny wrestlingu – Stanisławem Van Dobroniakiem, który przeprowadził jeden z trzech administratorów MyWrestling, Mateusz Polak:

Mateusz: Witaj, na początek powiedz mi jak postrzegany jest wrestling w Szwecji?

Stanisław Van Dobroniak: Wrestling w Szwecji rośnie cały czas. Szwecja ma chyba najlepszych fanów wrestlingu w Europie. I to nie ja tak mówię tylko znani wrestlerzy jak: Sami Zayn (el generico) Juice Robinson (CJP), Alpha Female lub Tatanka. Spora liczba ludzi w Szwecji nie wie dokładnie czym jest wrestling, ale kojarzą go z Hulkiem Hoganem, czy Rowdym Pipperem i Johnem Ceną. Podczas każdego show, na którym się pojawiam zjawia się pewna liczba osób, które po raz pierwszy mają styczność z wrestlingiem i za każdym razem słyszymy to, że to co widzieli było czymś niesamowitym czego od dawna nie doznali. Wrestling w Szwecji robi się coraz popularniejszy prawie jak moda. Więcej ludzi zaczyna otwierać oczy na to.

Mateusz: W jakich federacjach występujesz?

Stanisław Van Dobroniak: Ja występuje dla wielu federacji w Szwecji jak: Sthlm Wrestling, Gbg Wrestling, Let’s Go Wrestling. Ale moim domem jest federacja STHLM Wrestling, która znajduje się w Sztokholmie. Powstała około w 2010 roku. Natomiast w tym roku Sthlm Wrestling zorganizowało pierwszy tournee o nazwie „See it live! Wrestling tour” po Szwecji. Ten turniej trwał 8 tygodni i odbywał się w różnych miastach. Sthlm Wrestling organizuje wiele eventów podczas, których przybywa około 400-600 ludzi.

Mateusz: Opowiedz mi o swoich występach na polskiej scenie.

Stanisław Van Dobroniak: W Polsce zadebiutowałem w federacji MZW podczas gali Champions War w 2015 roku. Moim głównym celem w życiu była możliwość występu w Polsce, ponieważ w tym kraju się urodziłem. Miałem okazję stworzyć Tag Team z Jędrusiem Bułecką i na początku 2016 roku zdobyliśmy pierwsze pasy Tag Teamowe w historii MZW. W MZW miałem okazję pracować z wrestlerami zagranicznymi z takich krajów jak: Niemcy i Czechy. Przygoda z wrestlingiem w Polsce pomogła mi wznieść się na nowy poziom.

Fan Page: https://www.facebook.com/StanislawVanDobroniak/?fref=ts
Instagram: https://www.instagram.com/stanimania/

» Już w najbliższy wtorek startuje program WWE 205 Live z udziałem najlepszych cruiserów na świecie. Wiemy już, że w pierwszym odcinku w akcji zobaczymy takich zawodników jak Brian Kendrick, Rich Swann, Akira Tozawa, Gran Metallik oraz The Bollywood Boys.

» Poniżej najnowsze TOP 10 z kanału WWE:

» Ostatnio informowaliśmy o braku Cesaro na plakatach promocyjnych live eventów w Szwajcarii, a tymczasem swoje niezadowolenie z powodu braku swojej persony zaznaczył także Sin Cara, którego brak na plakatach reklamujących gale w Meksyku. Co o tym sądzicie? 😀