Wywiad z Kurtem Angle na antenie WWE Network, Nowy odcinek RAW Talk, Dream Matche z udziałem Goldberga, Napięta sytuacja na linii Jack Swagger-WWE

» Corey Graves zdradził na Instagramie, że przeprowadził niedawno wywiad z Kurtem Angle. Na pewno zostanie on wyemitowany w kolejnym odcinku „Bring It To The Table” na WWE Network, natomiast nie znamy jeszcze konkretnej daty emisji.

» Nowy odcinek RAW Talk zostanie zaś wyemitowany na antenie WWE Network tuż po zakończeniu niedzielnej gali Fastlane. Potwierdzone zostało, że jednym z gości będzie Hall of Famer – Jerry „The King” Lawler.

» Poniżej siedmiu przeciwników dla Goldberga i zarazem ewentualnych Dream Matchy w WWE:

» Tymczasem ciekawa sytuacja rozgrywa się na linii Jack Swagger – WWE. Otóż jak wiemy, Swagger ogłosił, że rozstaje się z WWE w podcaście Chaela Sonnena, po czym ogłoszone zostało, że zawalczy już 10 marca na gali WAW w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj dodane zostało, że jego przeciwnikiem będzie Alberto El Patron. Odpowiedź WWE była jednak natychmiastowa i jednoznacznie podkreśliła, że wciąż nie zerwała kontraktu z Jackiem. Jeśli zaś już do tego dojdzie, będzie musiał on pauzować 90 dni według klauzuli zawartej w umowie. Wszystko więc wskazuje na to, że Swaggera walczącego 10 marca na gali WAW nie zobaczymy. Gdyby natomiast zdecydował się na taki ruch, czekałyby go surowe konsekwencje.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o