Wywiad z Kurtem Angle na antenie WWE Network, Nowy odcinek RAW Talk, Dream Matche z udziałem Goldberga, Napięta sytuacja na linii Jack Swagger-WWE

» Corey Graves zdradził na Instagramie, że przeprowadził niedawno wywiad z Kurtem Angle. Na pewno zostanie on wyemitowany w kolejnym odcinku „Bring It To The Table” na WWE Network, natomiast nie znamy jeszcze konkretnej daty emisji.

» Nowy odcinek RAW Talk zostanie zaś wyemitowany na antenie WWE Network tuż po zakończeniu niedzielnej gali Fastlane. Potwierdzone zostało, że jednym z gości będzie Hall of Famer – Jerry „The King” Lawler.

» Poniżej siedmiu przeciwników dla Goldberga i zarazem ewentualnych Dream Matchy w WWE:

» Tymczasem ciekawa sytuacja rozgrywa się na linii Jack Swagger – WWE. Otóż jak wiemy, Swagger ogłosił, że rozstaje się z WWE w podcaście Chaela Sonnena, po czym ogłoszone zostało, że zawalczy już 10 marca na gali WAW w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj dodane zostało, że jego przeciwnikiem będzie Alberto El Patron. Odpowiedź WWE była jednak natychmiastowa i jednoznacznie podkreśliła, że wciąż nie zerwała kontraktu z Jackiem. Jeśli zaś już do tego dojdzie, będzie musiał on pauzować 90 dni według klauzuli zawartej w umowie. Wszystko więc wskazuje na to, że Swaggera walczącego 10 marca na gali WAW nie zobaczymy. Gdyby natomiast zdecydował się na taki ruch, czekałyby go surowe konsekwencje.