Wywiad z gwiazdą WWE SmackDown – Big E

» WWE SmackDown Tag Team Champion – Big E – udzielił wywiadu dla strony app.com, w którym opowiedział m.in. o tym, jak sukces  mistrza WWE Kofiego Kingstona motywuje go do ciągłego rozwoju. 

“Chcę czuć, że wnoszę do zespołu jakość.” powiedział E na temat The New Day. “Widząc, jak Kofi przejął ster, jako obecny mistrz świata na SmackDown, to właśnie czuję, wiecie? Teraz Kingston jest dla nas czymś w rodzaju samochodu bezpieczeństwa, a ja chcę dotrzymywać mu tempa. Motywuje mnie to, żeby rozwijać się i prezentować, jak dobry jestem i co potrafię wnieść do naszej grupy.” 

Zapytany o zwiększoną ekspozycję gwiazd WWE, Big E odparł, iż jest to widoczne tak samo, jak w innych branżach. 

“Uważam, że to niesamowite. Nie tylko w naszej branży, ale także chociażby w mediach dochodzi do większej ekspozycji.” powiedział E, po czym dodał. “Sądzę, że wielkim problemem jest niechęć ludzi do poruszania problemu mniejszości. Gdy tylko w mediach pojawia się temat feminizmu, odmienności rasowej czy innego rodzaju mniejszości, która chce dojść do głosu, ludzie są na to zamknięci. Bycie pierwszym mistrzem świata WWE o afrykańskich korzeniach , czego dokonał Kofi, jest ogromnym wyczynem. Także Becky Lynch, Ronda i Charlotte wykonały niezwykłą pracę, dzięki czemu mogły zamknąć największą galę roku – WrestleManię.”
“Moim zdaniem jest to temat, na który powinniśmy być otwarci. Myślę, że nie jestem odpowiednią osobą do rozmów o polityce, ale uważam też, iż tworząc przestrzeń do dyskusji i będąc na nią otwartą wykonujemy dobrze nasze zadanie i umożliwia nam to rozwój.” 

Nadchodzące przeniesienie SmackDown na stację Fox Big E skomentował, jako wielką szansę na udział w czymś niezwykłym. 

“Dla mnie jest to wspaniałe posunięcie.” powiedział wrestler. “Dzięki tej zmianie zdobędziemy nowych widzów, bo to przecież Fox. To ogromna szansa i wszyscy jesteśmy tym podekscytowani. Ten ruch daje wielu gwiazdom okazję do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców.”

“Ludzie tutaj chcą się wyróżniać, chcą, żeby było o nich głośno nie tylko pośród stałych fanów. Chcemy przyciągnąć nową widownię. Jest to więc moment na – sam nie wiem, nowy start, jeśli można to tak ująć. Dla wielu jest to jednak niepowtarzalna okazja, by zrobić coś nowego, świeżego, zrobić wrażenie i być częścią czegoś naprawdę wielkiego.”