Wywiad z Corey’em Gravesem, Alexa Bliss vs Naomi na Twitterze, Drew Galloway o Johnie Cenie, Lucha Underground w MLW Radio i więcej

» Corey Graves to komentator pracujący na RAW, który niedawno udzielił wywiadu dla Philly.com, w którym wypowiedział się o swoim przejściu z czynnego wrestlera w rolę komentatora:

”Zrozumiałem i doceniam to co postanowiłem. W przeszłości było to dość kłopotliwe dla mnie. Było tak wiele rzeczy, które chciałem osiągnąć. Czułem, że jestem bardzo bliski dołączenia na RAW lub SmackDown jako Superstar. Niestety doznałem poważnego urazu, ale na szczęście WWE zaproponowało mi rolę komentatora, więc się zgodziłem”.

» Alexa Bliss stanie w obronie WWE SmackDown Women’s Championship w walce z Naomi podczas zbliżającej się gali PPV Elimination Chamber, która odbędzie się 12 lutego. Poniżej przedstawiamy krótką wymianę zdań na Twitterze z udziałem tych pań:

» Drew Galloway udzielił ostatnio wywiadu dla Sports Illustrated, gdzie między innymi wypowiedział się o relacjach z Johnem Ceną:

„Miałem okazję być cały czas wokół Johna Ceny w WWE, oglądałem go i jego sposób jak pracował. John jest facetem, który jest na topie dłużej niż ktokolwiek inny s historii, i jestem szczęśliwy że miałem okazję ćwiczyć na siłowni Ceny, chodząc do niego po rady. Mój aktualny cel to przejście go, i bycie większym i lepszym niż John Cena.”

» Court Bauer ogłosił, że począwszy od 15 lutego w MLW Radio streamowane będą odcinki Lucha Undergound w celu przyciągnięcia do siebie większej ilości fanów wrestlingu z Ameryki Północnej. Seria liczyć będzie 39 odcinków z pierwszego sezonu, a także 26 z drugiego.

» WWE Hall of Famer & Generalny Manager RAW Mick Foley za pośrednictwem Facebooka poinformował, że wkrótce przejdzie operację biodra: