Wywiad z Codym Rhodesem, Kolejny ciekawy wywiad z Jamesem Ellsworthem, Walki zapowiedziane na SmackDown Live, Były mistrz IC w Haunted House, Konferencja prasowa w Chinach, Kolejny pozew przeciwko TNA

» Cody Rhodes pojawił się w podcaście The LAW Radio Network, w którym wypowiedział się na temat odejścia z WWE i pracy jako prawdziwy niezależny wrestler oraz przygody z federacją Total Nonstop Action:

Cody możesz nam opowiedzieć o swoim odejściu z WWE oraz pracy na scenie niezależnej?

”Wydaje mi się, że słowo niezależny wrestler jest bardzo wyjątkowe i posiada duże znaczenie. Miło jest spotkać się z takim stwierdzeniem. Nie zamierzam wracać do domu, chce kontynuować moją pasję. Chce, aby produkty sprzedawane przez federację, w którym mam okazję występował były jeszcze lepsze”.

Opowiedz nam o swojej przygodzie z TNA:

”Bardzo chciałem zrobić pewne rzeczy, które znalazły się na mojej liście. Na niej wymieniłem kilku facetów z TNA min: Mike Bennett oraz Moose. Byłem bardzo zadowolony z szansy jaką otrzymałem. Niestety ostatnio wokół TNA dzieje się mnóstwo złych rzeczy, które źle wpływają na rozwój firmy. Jestem zadowolony ze współpracy z Dixie oraz Billym”.

» Chuck Carroll z CBS Sports przeprowadził wywiad z Jamesem Ellsworthem, który wypowiedział się na temat starcia z AJ Stylesem oraz wsparcia ze strony Chrisa Jericho:

Czy rozmawiałeś z WWE odnośnie wydarzeń jakie będą miały miejsce po starciu z AJ Stylesem?

”Jest pomysł, ale w tym momencie nic więcej nie wiem. Nie sądzę, abyście po raz ostatni zobaczyli mnie w WWE. Oni naprawdę trzymają mnie w napięciu i nie informują o niektórych ważnych sprawach. Oczywiście mam drobną wskazówkę, że to wszystko może się zdarzyć, ale nigdy nie mogę być w 100% pewien jaką rolę będę musiał odegrać w danym momencie”.

Chris Jericho w wywiadzie dla Sports Illustrated wspomniał o wsparciu z jego strony na jakie możesz liczyć. Wypowiedz się na ten temat:

”To wspaniałe, gdyż Chris Jericho jest jednym z moich ulubionych wrestlerów. Facet przy którym dorastałem i oglądałem wrestling. Swoją przygodę z ECW rozpoczął w 1994 roku, miałem wtedy około 10 lat, ale od razu zapadł mi w pamięć. Muszę przyznać, że jako nastolatek zaliczałem się do Jericholiców. Jest jednym z najlepszych wrestlerów, więc pomoc jaką otrzymałem od niego była czymś niesamowitym. Nie musiał tego robić, ale zrobił”.

» Przed rozpoczęciem SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że zobaczymy dziś six man tag team match, w którym udział wezmą Dolph Ziggler & Tag Team Champions Rhyno i Heath Slater oraz The Miz & The Spirit Squad. Natomiast swój pierwszy pojedynek na SmackDown Live stoczy Curt Hawkins.

 

» Były mistrz WWE IC The Miz gościnnie wystąpił w programie Haunted House, który jest emitowany przez stację Nickelodeon. Poniżej przedstawiamy krótki film z udziałem Miza:

» Komisarz WWE Monday Night RAW Stephanie McMahon pojawi się w przyszłym miesiącu na konferencji prasowej, która potrwa od 28 listopada do 1 grudnia i odbędzie się w Chinach.

» Portal F4WOnline.com donosi, że American Express Travel Related Services Company złożyło pozew wobec federacji Total Nonstop Action w sprawie zadłużenia finansowego. Pozew ten został złożony w dniu 20 lipca i wynikało z niego, że TNA ma do zapłaty aż ($269,049.50) w związku z ich podróżowaniem.