Wywiad z Christopherem Danielsem

Poniżej przedstawiamy fragmenty wywiadu przeprowadzonego w ostatnim czasie przez Christophera Danielsa:

  • Wrestling w wieku 46 lat

– To wielkie wyzwanie. W każdej walce z kimś takim jak Jay White, Lio Rush, czy Dalton Castle, jestem w pełni tego świadomy. (…) jeśli chodzi o szybkość, wytrzymałość lub siłę, wiele razy będę w niekorzystnej sytuacji. Ale bez względu na to kim jestem w ringu, moim doświadczeniem jest to, co osiągnąłem przez ostatnie kilka lat. Jestem w stanie wychodzić z trudnych sytuacji i wykorzystywać mój mózg, aby zrównoważyć przewagę mojego przeciwnika. Dlatego jestem groźnym konkurentem. Myślę, że czasami ci młodzi chłopacy, patrzą na mnie jak na kogoś kto być może pod względem siły jest daleko za nimi, ale nie zdają sobie sprawy z tego, że psychicznie to ja jestem na szczycie mojej gry i to oni mogą być w niekorzystnej sytuacji.

  • Koniec kariery

– Nie mam żadnego konkretnego przemyślenia na ten temat. (…) wiem, że obecnie jest do tego coraz bliżej, tak jak nigdy dotąd. Wciąż jednak trudno jest ustalić datę i powiedzieć: „Oh, mam 2 lata / 6 miesięcy / 5 lat”. Na pewno czuję moje walki o wiele bardziej niż chociażby jeszcze 3 lata temu. Wiem jednak, że stać mnie na jeszcze jedno panowanie mistrzowskie. Jeśli Frankie i ja dostaniemy szansę, czuję, że możemy zostać mistrzami świata Tag Teamów. A, teraz przy okazji turnieju Decade of Excellence, mogę otrzymać szansę stania się World Championem, wreszcie po 15 latach egzystencji w Ring of Honor i 24 latach bycia w tej branży.

  • Wygranie ROH World Championship

– Czuję, że zrobiłem wystarczająco dużo w mojej karierze, przy czym ludzie będą to doceniać, więc nie wiem, czy potrzebuję mistrzostwa świata, ale nie jest to tak, że go nie chcę. Odstawiłem ideę zostania mistrzem świata na bok z myślą o moim tag team partnerze Frankiem. Mam nieraz przez to wyrzuty sumienia. Czuję, że może to brzmieć trochę egoistycznie, ale w tym samym czasie, wszyscy jesteśmy trochę egoistyczni, jeśli chodzi o bycie mistrzem świata. Jestem pewien, że Frankie czuje się tak samo.

 

No Comment.