Wywiad z Carmellą, urodziny byłych gwiazd WWE, Matt Hardy & Bray Wyatt Vs The Revival już dziś na RAW!

» Carmella podczas podcastu „Chasing Glory with Lilian Garcia” rozmawiała z Lillian Garcią na  temat kariery swojego ojca i także o swoim życiu.

„Wielu ludzi o tym nie wie, ale mój ojciec wykonał wiele pracy związanej z poprawieniem się m.in walczył z takimi gwiazdami jak : Razor Ramon, Jimmy Snuka czy Papa Shango. Dorastałam w zapasach, ponieważ mój tata oglądał to co tydzień i oczywiście był zapaśnikiem. Nagrywaliśmy Monday Night Raw w każdy poniedziałkowy na kasety VHS i następnego dnia oglądaliśmy je po moim powrocie ze szkoły do domu. Dorastając oczywiście byłam najfajniejszą dziewczyną w 3 klasie, ponieważ powiedziałam wszystkim, że mój tata jest zapaśnikiem. Za każdym razem, kiedy moi przyjaciele przyszli do mnie nocować robiliśmy show. Teraz jestem tutaj i nigdy nie sądziłam, że znajdę się w ringu zapaśniczym”.

Poniżej cała rozmowa :

» Dziś urodziny obchodzą byłe gwiazdy WWE. Vickie Guerrerro kończy 50 lat, były mistrz WWE Cruiserweight Paul London 38 lat. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

» Podczas dzisiejszego odcinka RAW odbędzie się starcie pomiędzy Mattem Hardym i Brayem Wyattem a The Revival. Zwycięzcy tej walki zmierzą się z The Bar na zblizającym się Greatest Royal Rumble, które odbędzie w Arabii Saudyjskiej. Matt Hardy zamieścił dziś na Twitterze taki oto wpis ↓