Wywiad z Kurtem Angle po RAW, Shelton Benjamin wciąż bez kontraktu, Fatal 4 Way na SummerSlam?, Nowe nazwy zawodniczek NXT

» Jak wiemy, na najbliższym Monday Night RAW Kurt Angle wraz z tajemniczą osobą ma zdradzić sekret, który ciągnie się już od kilku dobrych tygodni. WWE ogłosiło, że bezpośrednio po RAW na antenie WWE Network zobaczymy wywiad z Kurtem, który zostanie przeprowadzony na żywo:

» Trwają pogłoski, że Shelton Benjamin podpisał już kontrakt z WWE. Dave Meltzer w najnowszym The Wrestling Observer Newsletter oznajmił jednak, że w tym tygodniu do niczego takiego nie doszło i Benjamin wciąż nie ma podpisanego kontraktu.

» Meltzer zdradził także, że na Battleground zobaczymy 5-osobowe starcie kobiet o tytuł mistrzowski (co zostało już potwierdzone), a na SummerSlam zaś RAW będzie chciało zrobić odpowiednik w postaci Fatal 4-Way Matchu. Wysoce prawdopodobne jest, że w akcji o tytuł mistrzyni RAW zobaczymy Sashę Banks, Bayley, Nia Jax i broniącą tytułu Alexę Bliss.

» Była Knockoutka TNA Thea Trinidad występuje obecnie w NXT pod ring namem Zolita Vega. Victoria Gonzalez zmieniła zaś ring name na Reina Gonzalez. Zawodniczka ta podpisała kontrakt z WWE we wrześniu 2016 roku.

 

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Wywiad z Kurtem Angle po RAW, Shelton Benjamin wciąż bez kontraktu, Fatal 4 Way na SummerSlam?, Nowe nazwy zawodniczek NXT"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz Dobrowolski
Gość

Myślicie że Stephanie wraz z Triple H powrócą na RAW bo ja raczej tak sądzę gdyż planowana jest walka Kurta Angla Z Triple H więc mogą to być tylko pogłoski, ale też może być to prawda. Wszystkiego dowiemy się na najbliższym RAW.

CenBoyz
Gość

Myślę, że… tak! 🙂