Co z występami Bobby’ego Roode’a w NXT?, Umowa GFW z Pop TV, Tegoroczny ranking PWI 500, Czy Toni Storm obroni swój tytuł na Chapter55 ChaseTheSun?

» W internecie co raz częściej pojawiają się plotki o tym że pierwszym „dużym” rywalem dla niedawno debiutującego na SmackDown Bobby’ego Roode’a ma być Dolph Ziggler. Warto dodać że na wczorajszym NXT walczył z Roderickiem Strongiem i cały czas ma w zanadrzu starcie o pas mistrzowski NXT.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter podał informację dotyczącą federacji Global Force Wrestling, która zdecydowała się na przedłużenie umowy z Pop TV na rok 2018.

» Pro Wrestling Illustrated wydało Swój doroczny ranking PWI 500, czyli zestawienie najlepszych wrestlerów w Ich opinii. W nawiasie różnica w porównaniu z zeszłym rokiem.

1. Kazuchika Okada (+1)
2. A.J. Styles (+2)
3. Kevin Owens (+3)
4. Roman Reigns (-3)
5. Kenny Omega (+18)
6. Shinsuke Nakamura (+1)
7. Samoa Joe (+7)
8. Dean Ambrose (+1)
9. Bobby Roode (+61)
10. The Miz (+12)

Czy zgadzacie się z takim zestawieniem?

W ramach ciekawostki dodam że największe awanse zanotowali trzydziesty pierwszy Marty Scurll (+173), trzydziesty piąty T. J. Perkins (+199), czterdziesty trzeci Mark Haskins (+197), czterdziesty ósmy Hiromu Takahashi (+221), siedemdziesiąty pierwszy Bad Luck Fale (+181) jednak największy zaliczył dwudziesty dziewiąty Pete Dunne (+367)!!!

» Kolejnym starcie potwierdzonym na galę Progress Chapter55 ChaseTheSun jest pojedynek o pas mistrzowski kobiet w którym mistrzyni Toni Storm zmierzy się z Dahlią Black. Gala odbędzie się 10 września. Ciekawostką jest to że Toni jest blisko przejścia do WWE, także nie można być pewny tego że Strom po raz kolejny obroni pas.

autor: Hubson