Występ wrestlerki NXT na evencie SmackDown, Scarlett Bordeaux o swojej roli w Impact Wrestling, Mick Foley wspomina WWE Halftime Heat

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd SmackDown w Vancouver niespodziewanie pojawiła się wrestlerka przypisana do NXT, Kairi Sane, która stworzyła drużynę z byłą SmackDown Women’s Champion Carmellą. Panie poradziły sobie w starciu z Peyton Royce oraz Billie Kay, czyli nowymi uczestniczkami Elimination Chamber Matchu, który wyłoni Women’s Tag Team Champions.

» Scarlett Bordeaux udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojej roli w Impact Wrestling:

„Zostałam zatrudniona jako wrestlerka z zamiarem zmagania się w dywizji Knockouts. Wydaje mi się, że jako menedżer miałam pojawić się u boku jakiegoś wrestlera, miałam zamiar podążać za nim, ale zostałam zatrudniona jako niezależna kobieta. Zamierzam być częścią dywizji Knockouts. Budowanie mojej postaci jest tym nad czym pracowaliśmy przez bardzo długi czas i każdy fan, wie kim jest Bordeaux. Więc kiedy będę mogła zmagać się w ringu, to z pewnością wszyscy będą podekscytowani moim występem. Czekajcie na to, co się stanie!”.

» 20 lat temu Mick Foley zdobył WWE Championship podczas Halftime Heat. WWE Hall of Famer udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat pomysłu odnośnie wprowadzenia tego eventu:

„Wydaje mi się, że rok wcześniej MTV odniosło duży sukces po produkcji Celebrity Deathmatch z postaciami takimi, jak chociażby Steve Austin. Oni wyemitowali show podczas przerwy finału Superbowl. Nie wiem, kiedy Vince McMahon zdecydował się na przywrócenie Halftime Heat, ale z pewnością jest, to bardzo dobre posunięcie ze strony WWE. Mimo, iż ja i The Rock zmierzyliśmy się w Empty Arena Matchu, to i tak obejrzało nas wiele osób i każdy był niesamowicie podekscytowany”.