Występ The Shield podczas TLC?, Powrót Stephanie McMahon, Drew McIntyre vs Roderick Strong, Enzo Amore raperem?

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że podczas gali TLC w walce wieczoru prawdopodobnie dojdzie do Six Man Tag Team Matchu, w którym The Miztourage zmierzą się z The Shield. Jak wiadomo na wspomnianej gali nie pojawi się WWE Universal Champion Brock Lesnar, który z pewnością znalazłby się w walce wieczoru jednak sam zawodnik zdecydował się na krótką przerwę od wrestlingu. Czy nieobecność Brocka Lesnara będzie zauważalna podczas TLC? Co sądzicie na temat powrotu The Shield?

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że na stałe do telewizji powróci komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon, która przez kilka miesięcy była nieobecna na czerwonej tygodniówce. Jak wiadomo Steph po raz pierwszy od WrestleManii 3 pojawiła się na SmackDown Live, podczas segmentu, w którym ucierpiał jej ojciec Vince McMahon w starciu z Kevinem Owensem. Cieszycie się z powrotu Steph do TV? Czy ona pomoże w podniesieniu ratingów RAW?

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu będziemy świadkami starcia o pas mistrzowski NXT z udziałem obecnego mistrza Drew McIntyre oraz Rodericka Stronga, który najprawdopodobniej pojawi się w towarzystwie byłych zawodników Ring of Honor. Jak myślicie, czy Drew będzie wstanie poradzić sobie z Roderickiem?

» Obecny WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore zamierza spróbować swoich sił w muzyce, a dokładniej jego marzeniem oprócz bycia profesjonalnym wrestlerem jest bycie profesjonalnym raperem. Enzo nie będzie mógł wykorzystywać swojego gimmicku oraz ring name’u, ponieważ to wszystko należy do federacji World Wrestling Entertainment, która nie zgodziła się.

Newsy przygotował Mateusz Polak