Występ Batisty w telewizji WWE, Deonna Purrazzo o pracy na SmackDown, Byłe gwiazdy WWE w federacji MLW

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiony został debiut Batisty w federacji World Wrestling Entertainment, który miał miejsce w 2002 roku na gali PPV Armageddon. Przeciwnikiem wrestlera był ulubiony demon diabła, czyli Kane. Jak się okazało w narożniku Batisty obecny był Ric Flair i to dzięki niemu obecny członek Team Hell No musiał uznać wyższość swojego rywala po zainkasowaniu Batista Bomb.

» Federacja WWE poinformowała, że Deonna Purrazzo będzie uczestniczką tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic. NXT Women udzieliła wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedziała się na temat swojej przygody ze SmackDown w 2016 roku:

”Można wchodzić w interakcje z każdym i możesz wziąć ze sobą kawałek tej osoby, zyskać odrobinę ciekawej wiedzy, która była gromadzona przez wiele spędzonych lat w świecie wrestlingu. Byłam w stanie pojawić się na jeden dzień na SmackDown, a wiedza jaką zdobyłam podczas pobytu w WWE w 2016 roku była ogromna i ona pozwoliła mi stać się lepszą zawodniczką”.

» Federacja Majo League Wrestling poinformowała, że byłe gwiazdy WWE Simon Gotch oraz Jake Hager (dawniej Jack Swagger) pojawią się na dzisiejszym wydarzeniu Battle Riot w Melrose Ballroom w Queens. Poniżej przedstawiamy aktualną kartę eventu:

40-Man Battle Riot
Participants announced thus far include: „Filthy” Tom Lawlor, John Hennigan, „Taskmaster” Kevin Sullivan, Jimmy Havoc, ACH, Davey Boy Smith Jr., Teddy Hart, Rich Swann, Pentagon Jr., Jimmy Yuta, Low Ki, Brody King, Jake Hager, Swoggle, Lance Anoa’i, „PCO” Pierre Carl Ouellet, Konnan, Joey Ryan, Sami Callihan, Jason Cade, MJF, Rey Fenix, Head Shrinker: Samu, Kotto Brazil, Aerostar, Drago, Simon Gotch, Homicide, Vandal Ortagun, Dirty Blondes and more to be announced soon!

World Heavyweight Title Fight:
Shane „Swerve” Strickland (c) vs. Sami Callihan

World Tag Team Title Fight:
Pentagon Jr. & Rey Fenix (c) vs. AAA’s Drago & Aerostar

Title Fight to determined the first World Middleweight Championship
Joey Ryan vs. MJF

John Hennigan vs. Low Ki

Hart Foundation (Teddy Hart and Davey Boy Smith Jr. with Brian Pillman II) vs. Rich Swann & ACH

Jimmy Havoc vs. Brody King

PCO vs. Homicide

Jake Hager vs. Simon Gotch

Kotto Brazil vs. Myron Reed