Wypowiedzi Deana Ambrose’a i Jamesa Ellswortha w WWE Off The Top Rope, Scott Norton o powrocie do arm wrestlingu, Scott Hall na temat największych gwiazd w NXT, Zdjęcie córki Randy’ego Ortona, Matt Riddle o swojej przyszłości

» Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi Deana Ambrose’a oraz Jamesa Ellswortha, którzy pojawili się gościnnie w WWE Off The Top Rope prowadzonym przez Jonathana Coachmana:

Dean Ambrose i James dołączyli do Coacha, który poprosił Ellswortha o wypowiedź na temat szybkiej popularności zyskanej w WWE. James wyjawił, że zaczęło się to od pojedynku z Braunem Strowmanem i dodał, że nie chciałby już z nim walczyć w ringu. Dean dodaje, że nie wie jak to się stało, ale jest to również zasługa AJ Stylesa. Coach prosi Deana o wypowiedź na temat słabości jaką ma do Jamesa. Dean odpowiada, że James jest jak parszywy kot i po prostu czuję się za niego odpowiedzialny, a w dodatku jest on królem deatmatchów, więc pasują do siebie. Gdyby trochę poćwiczył na siłowni, to mógłby zmierzy się z The Rockiem 😀 James dodał, że nie jest typowym WWE Superstars, ale liczy się zaangażowanie, a nie to jak kto wygląda. Dean dodał, że James zaskoczył wszystkich i spełnił swoje marzenie, więc każdy powinien w siebie wierzyć do samego końca. Dean zaśmiał się, a następnie powiedział, że jego kolega James na Survivor Series zemścił się na Strowmanie. James dodał, że ma nadzieję, że na gali TLC Dean Ambrose zostanie nowym mistrzem WWE, a następnie dodał, że może w przyszłości staną się mistrzami tag team.

» Były WCW Superstar Scott Norton wystąpił gościnnie w podcaście Bischoff on Wrestling, w którym wypowiedział się na temat powrotu do profesjonalnego arm wrestlingu:

”Kiedy odejdziesz z wrestlingu…wiesz, że już wszystko osiągnąłeś, a twój poziom był najwyższy to szukasz czegoś nowego co Ci da podobną adrenalinę. Patrzyłem na WAL na ESPN i widząc tych wszystkich facetów dochodzę do wniosku, że mogę robić coś równie ciekawego co w przeszłości. Mam kilka urazów przez, które moje treningi są nieco lżejsze niż w przeszłości, ale uwierzcie mi w to co mówię. Mam zamiar powrócić do arm wrestlingu”.

» WWE Hall of Famer Scott Hall udzielił wywiadu dla Total Wrestling Magazine, w którym wypowiedział się na temat bycia częścią NXT oraz najlepszych wrestlerów o rozwojówce WWE:

”Myślę, że do świetnych facetów mogę zaliczyć Finna Balora, czy też Shinsuke Nakamurę. Miałem okazję współpracować z Finnem w New Japan Pro Wrestling, czyli już zanim pojawił się w WWE. Jestem szczęśliwy, że tak świetny wrestler wreszcie znalazł się w największej federacji na świecie i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych sukcesów. Nakamura to kolejny facet, który nie musiał zmieniać swojego stylu po przejściu z New Japan do WWE. Niestety trzeba go jeszcze trochę potrzymać w NXT, ponieważ zbyt duży napływ wrestlerów do głównego rosteru może spowodować chaos”.

» WWE Superstar Randy Orton za pośrednictwem twittera opublikował kolejne zdjęcie swojej córki, która urodziła się we wtorek:

» Były UFC Fighter Matt Riddle wystąpił gościnnie w podcaście The Kevin Gill Show, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości w profesjonalnym wrestlingu:

”Rok 2016 zakończy się w miejscu, w którym chciałem być. Mam zamiar zacząć międzynarodową karierę i występować w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku. W przeszłości zmagałem się dla takich firm jak C4 w Kanadzie, czy też Alpha-1. Moim największym celem na 2017 rok jest praca w Japonii, a także zamierzam zostać Evolve Championem. To dwie rzeczy, które chcę osiągnąć”.