Wypowiedź Bobby’ego Roode’a po Fatal 4 Way Matchu, Cliff Compton z pasem WWE, Marty Scurll na temat pobytu Bryana Danielsona w ROH, Alberto El Patron wkrótce w AAA?

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy wypowiedź Bobby’ego Roode’a, który został zwycięzcą Fatal 4 Way Elimination Matchu i podczas najbliższej gali NXT TakeOver zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o NXT Championship:

» Były WWE Superstar Cliff Compton za pośrednictwem Twittera wyjawił, że jego przyjaciel CM Punk dał mu jeden ze swoich osobistych tytułów WWE:

» Marty Scurll udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat wpływu Daniela Bryana na jego karierę:

”The Villain tak naprawdę nie posiada żadnego bohatera, który miałby wpływ na jego karierę, ale myślę, że The American Dragon Bryan Danielson jest jednym z głównych powodów przez, który chciałem przyjść do federacji Ring of Honor. Przez lata miałem okazję bacznie go obserwować i mogę stwierdzić, że jest on najlepszym wrestlerem na świecie, a nawet wszech czasów”.

» Były WWE Superstar Alberto El Patron wyjawił, że w tym momencie negocjuje powrót do federacji AAA. Obie strony wyjaśniły już sobie poprzednie nieporozumienia i wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze do dogadania.