Wyniki z wczorajszego live eventu WWE w Sydney, Kevin Owens vs Chris Jericho, Roman Reigns zaatakowany przez fana, Debiut nowej divy na NXT Takeover: Brooklyn? i wiele więcej!

» Zaczynamy od wyników wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Sydney:

Generalny Manager Shawn Michaels ogłosił, że w walce wieczoru dojdzie do Steel Cage Matchu.

NXT Championship Match
Finn Balor def. Neville

Singles Match
Luke Harper def. R-Truth

Singles Match
Fandango def. Adam Rose

Singles Match
Randy Orton def. King Barrett

Następnie w ringu pojawił się Bo Dallas, który robił sobie żarty z konferansjerki JoJo, jednak przeszkodził mu w tym HBK Shawn Michaels aplikując swoje Sweet Chin Music.

Tag Team Match
Emma & Natalya def. The Bella Twins

Singles Match
Cesaro def. Kevin Owens

Steel Cage Match o pas WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins def. Dean Ambrose

Rollins uciekł z klatki, jednak po gongu dopadł go jeszcze Dean Ambrose i zakończył show wykonując mu Dirty Deeds.

Największy pop zgarnęli: Emma, HBK i Randy Orton
Największy heat zgarnęli: King Barrett, Bo Dallas i Adam Rose

» Natomiast na innych live eventach, które miały miejsce w Kalifornii, Ontario i Fresno, w ringu naprzeciwko siebie stanęli Kevin Owens i Chris Jericho. Była to pierwsza konfrontacja tych obydwóch wrestlerów. Sama walka trwała bardzo długo jak na live event, bo aż 25 minut, a wszystko to jako rekompensata za brak kontuzjowanego Johna Ceny.

» Nie zatrzymujemy się jeśli chodzi o live eventy, gdyż do niecodziennej sytuacji doszło na ostatnim z nich – w Victorii. Otóż podczas walki Romana Reignsa z Bray’em Wyattem, tego pierwszego zaatakował jakiś fan rzucając w niego walizką Money in the Bank. Reigns dostał w tył głowy, a sprawą oczywiście zajęli się ochroniarze jak i w późniejszym czasie policja. Jak potwierdzili fani obecni na gali, kuzyn The Rocka był oszołomiony po tym ataku, jednak sfrustrowany kontynuował walkę.

» Jak wiemy, na gali NXT Takeover: Brooklyn dojdzie do walki o pasy mistrzowskie NXT Tag Team pomiędzy broniącymi tytułu Blake i Murphym, a The Vaudevilians w składzie Aiden English i Simon Gotch. Oczywiście koło ringu nie będzie mogło zabraknąć managerki Blake’a i Murphy’ego – Alexy Bliss. Z tej właśnie racji spekuluje się, że aby wyrównać szanse, WWE będzie chciało wprowadzić także managerkę The Vaudevillians. Najprawdopodobniej będzie to diva, która dopiero zadebiutuje. Dużo mówi się o Gionnie Daddio, Jasminie, czy Nia Jax.

» Z kolei jeśli mowa o Alexie Bliss, to ta obchodzi dzisiaj swoje 24 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Poniżej TOP 10 najlepszych kombinacji finisherów gwiazd WWE:

» No, a tu już 20 niesamowitych hurricanran:

» Ciekawą wiadomość przekazał nam ostatnio Tommy Dreamer, który jasno oświadczył, że nie zamierza już nigdy przyjmować akcji Chokeslam. Ostatni zaaplikował mu Lance Hoyt na gali Lone Star Wrestling i jak sam napisał Dreamer – akcja była wykonana dobrze, jednak w swojej karierze przyjął już tyle Chokeslamów na różne podłoża, że po prostu jego wiek nie pozwala mu już na przyjmowanie ich więcej.