Wyniki z wczorajszego live eventu w Hidalgo, Powrót zawodniczki do ringu WWE, Nowe odcinki WWE 24 oraz Legends with JBL, Znaczący spoiler z tapingów TNA Impact Wrestling

» Dzisiejszy newspack rozpoczynamy od wyników z live eventu WWE, który odbył się wczoraj w teksańskim Hidalgo:

* Enzo & Cass def. The Dudley Boyz

* Zack Ryder def. Heath Slater

* Neville def. Bo Dallas

* Cesaro, Sin Cara, Golden Truth def. The Shining Stars & Breezango

* Randy Orton def. Bray Wyatt

* Becky Lynch & Naomi def. Natalya & Summer Rae

* Baron Corbin def. Jack Swagger

* IC Championship Match: Kane def. The Miz via DQ (Miz uderzył Kane’a krzesłem)

* WWE Championship Match Triple Threat Match: Dean Ambrose def. Dolph Ziggler, Alberto Del Rio

» Jak można zauważyć podczas wspomnianego live eventu do akcji powróciła Naomi, która wspólnie z Becky Lynch pokonała tag team złożony z Natalyi i Summer Rae. Przypomnijmy, że Naomi pauzowała w ringu od kwietnia, kiedy to doznała kontuzji.

» Nowy odcinek WWE 24 będzie miał miejsce już w ten wtorek tuż po zakończeniu Talking Smack. W najnowszym wydaniu skupimy się na rewolucji w dywizji kobiet.

» W najbliższy piątek z kolei czeka na nas nowy odcinek Legends with JBL, którego gościem będzie Hall of Famer WWE i legenda WCW – Sting.

» Na koniec przedstawiamy wam spoiler z ostatnich tapingów TNA Impact Wrestling, który ma znaczące znaczenie na rozwój dalszych wydarzeń w federacji. Aby, go przeczytać zaznaczcie lewym przyciskiem myszy poniższy tekst:

Nowy prezydent TNA – Billy Corgan ogłosił, że wprowadza do federacji nowy pas mistrzowski o nazwie TNA Grand Championship. W teorii zastąpił on mistrzostwo King of the Mountain, które zostało zunifikowane z głównym tytułem. Nowego mistrza TNA Grand wyłoni specjalny turniej, a walki o pas będą toczyć się na zasadach boksu tudzież MMA. Pojedynki będą przerywane rundami, a zwycięzców wyłoni sędzia. Aby, zobaczyć jak prezentuje się nowy pas kliknijcie w ten link.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o