Wyniki z live eventu WWE w Belfaście, Wcześniejszy powrót Johna Ceny?, Angielscy piłkarze na RAW, Theme Song Survivor Series i wiele więcej!

» Dzisiejszy newspack zaczynamy od wyników z wczorajszego live eventu WWE w Belfaście:

  • The New Day def. The Dudley Boyz, The Prime Time Players w walce o pasy Tag Team
  • Zack Ryder def. The Miz
  • Sheamus def. Cesaro
  • Charlotte def. Paige, Alicia Fox w walce o pas Divas
  • Demon Kane def. Big Show w Street Fight Matchu
  • Curtis Axel def. Bo Dallas
  • R-Truth def. Bo Dallas
  • Dolph Ziggler def. Tyler Breeze
  • Dean Ambrose def. Kevin Owens przez DQ w walce o pas Interkontynetalny

Po walce wieczoru na ringu rozpoczął się wielki brawl pomiędzy face’ami, a heelami, z którego zwycięsko rzecz jasna wyszli ci pierwsi.

» Przed kontuzją Setha Rollinsa, plany WWE zakładały na Survivor Series walkę o Intercontinental Championship pomiędzy Kevinem Owensem, a Deanem Ambrosem. Z racji tego iż trwa obecnie turniej o zwakowany tytuł WWE World Heavyweight, w którym zarówno Owens jak i Ambrose biorą udział, z walki zrezygnowano. Prawdopodobne bowiem jest, że obaj dotrą do finałów turnieju.

» Wracając do kontuzji Setha Rollinsa, to wiele mówiło się ostatnio, że z tego właśnie powodu do WWE powróci wcześniej John Cena. Według zaufanego źródła, nie ma jednak takich planów, a przerwa Ceny nie może zostać skrócona.

» W najnowszym WWE Superstars czeka nas ciekawa walka wieczoru. Mianowicie niedawny mistrz Interkontynentalny Ryback połączy siły z The Dudley Boyz, aby zmierzyć się ze Stardustem i The Ascension. Raport  z całej tygodniówki tak jak zawsze pojawi się na koniec tygodnia.

» Na ostatnim RAW w Manchesterze nie gościł tylko Wayne Rooney, ale także jego koledzy z boiska – Ryan Giggs i Darren Fletcher. Cała trójka spotkała się osobiście z Triple H’em:

» Najgłośniej zrobiło się natomiast oczywiście o Wayne Rooney’u, który zaatakował Kinga Barretta. Wiadomość ta obiegła cały świat i zrobiło się o tym głośno nawet w Polsce. O zdarzeniu pisały takie portale jak Przegląd Sportowy, Onet, TVP Sport i wiele więcej. Co ciekawe, WWE nagrało po RAW krótki filmik w którym Barrett udaje się do szatni Manchesteru United. Mało jednak prawdopodobne, aby Rooney został na dłużej w WWE…

» Oficjalnym theme songiem gali WWE Suvivor Series został utwór „Warriors” zespołu Imagine Dragons.

» Po Survivor Series, na kilka gal RAW i tapingów SmackDown zapowiedziany został obecny mistrz NXT – Finn Balor. Nie należy się jednak spodziewać debiutu Balora w głównym rosterze, a jedynie występów w dark matchach.

» Obecny mistrz Stanów Zjednoczonych w WWE – Alberto Del Rio nie wróci już do meksykańskiej federacji AAA. W ramach tej wiadomości, AAA ogłosiło, że w następnym miesiącu odbędzie się turniej który wyłoni nowego Mega Heavyweight Championa.

» The Rock ogłosił, że on i jego dziewczyna Lauren Hashian spodziewają się dziecka. Tym samym będzie to pierwsze dziecko tej pary, a drugie dziecko Rocka. Gratulujemy! 😉