Wyniki z live eventu NXT, Szczegóły 32-osobowego turnieju kobiet, Brytyjskie gwiazdy na galach WWE, Skład RAW Tag Team Turmoil Matchu

» Zaczynamy od wyników live eventu NXT, który odbył się wczoraj w Gainesville na Florydzie:

* Montez Ford & Angelo Dawkins def. The Ealy Brothers

* Cezar Bononi def. Demitrius Bronson

* Lana def. Sarah Bridges

* Sawyer Fulton def. Brennan Williams

* Gran Metalik def. Drew Gulak

* Liv Morgan def. Kimberly Frankele

* Buddy Murphy def. Steve Cutler

* Roderick Strong, Tucker Knight & Otis Dozovic def. Eric Young, Alexander Wolfe & Killian Dain

» Wczorajszego dnia odbyła się także ponoć rozmowa oficjeli WWE na temat 32-osobowego turnieju kobiet. Ma on się rozegrać w trzecim kwartale bieżącego roku, tj. rozpocząć się w lipcu, a zakończyć w sierpniu finałowym odcinkiem emitowanym na żywo za pośrednictwem WWE Network. Areną nagraniową najprawdopodobniej będzie Full Sail University, aczkolwiek może się to jeszcze zmienić.

» Angielscy wrestlerzy pracują obecnie na live eventach WWE po Europie. W Glasgow drużyna złożona z Tylera Bate’a, Wolfganga i Trenta Sevena pokonała Pete’a Dunne’a, Josepha Connersa i Tysona T-Bone. W Cardiff zaś Tyler Bate, Trent Seven oraz Mark Andrews pokazali wyższość nad Connersem, Dunnem i Jamesem Drakem. Według fanów była to najlepsza walka na gali.

» Wiemy już jakie tag teamy wezmą udział w RAW Tag Team Turmoil Matchu mającego na celu wyłonienie pretendentów do drużynowych pasów mistrzowskich na RAW. Skład wspomnianej walki to Luke Gallows & Karl Anderson, Enzo Amore & Big Cass, Goldust & R-Truth, Sheamus & Cesaro oraz Heath Slater & Rhyno. Zwycięzcy zmierzą się z The Hardy Boyz.