Wyniki WWE Main Event, Co czeka nas w Cruiserweight Classic?, Początkowe plany na SummerSlam, Napięty grafik Johna Ceny, Dudley Boyz z nowymi kontraktami, Oficjalna zapowiedź Roadblock PPV, McMahonowie grywalnymi postaciami w WWE2K17, Najnowszy utwór R-Trutha

» Na początek wyniki z wczorajszego tapingu WWE Main Event:

  • The Hype Bros def. The Vaudevillains
  • Tyler Breeze def. Jey Uso (przy pomocy położonych nóg na linach, czego nie zauważył sędzia)

» A, już dziś kontynuacja pierwszej rundy turnieju WWE Cruiserweight Classic. Oto walki jakie na nas czekają:

  • Tyson Dux vs. Zack Sabre, Jr.
  • Brian Kendrick vs. Raul Mendoza
  • Tony Nese vs. Anthony Bennett
  • Gurv Sihra vs. Drew Gulak

» Jak informuje Dave Meltzer z portalu The Wrestling Observer, początkowe plany na walkę o mistrzostwo Universal podczas SummerSlam zakładały pojedynek Setha Rollinsa z Romanem Reignsem. Z powodu zawieszenia, z pomysłu tego postanowiono zrezygnować i jak wiemy to Finn Balor zawalczy z Rollinsem o nowo wprowadzony pas mistrzowski.

» Wygląda na to, że mogą być pewne wyjątki jeśli chodzi o live eventy WWE i podział na oddzielne rostery, gdyż na live event RAW przypadający 9 września w Manili zapowiedziany został John Cena. Najprawdopodobniej zmierzy się on tam z Big Showem. Jak wiemy, Cena pojawia się także w walkach po zakończonej emisji RAW, tzw. Dark Match, więc pomimo tegorocznego draftu jego grafik wciąż jest bardzo napięty.

» PWInsider poinformował, iż The Dudley Boyz podpisali nowe kontrakty z WWE i zarówno Bubba Ray Dudley jak i D-Von Dudley będą obecni na galach WWE jeszcze przez co najmniej jeden rok.

» Jak informowaliśmy ostatnio na Instagramie, WWE oficjalnie zapowiedziało galę Roadblock PPV, która odbędzie się 18 grudnia w Pittsburghu i będzie to event przeznaczony dla brandu RAW. Będzie to tym samym ostatnie PPV w roku 2016, gdyż TLC odbędzie się tym razem na początku grudnia.

» Shane McMahon ogłosił ostatnio, iż on i jego ojciec Vince będą grywalnymi postaciami w grze WWE2K17.

» Z kolei zięć Vince’a McMahona – Triple H obchodzi dzisiaj swoje 47 urodziny. Okazję do świętowania może mieć także Dolph Ziggler, który kończy dziś 36 lat. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Warto wspomnieć, że Brock Lesnar został zapowiedziany na kolejne RAW, tym razem przypadające na 15 sierpnia. Będzie to ostatnie RAW przed SummerSlam na którym to jak wiemy, Lesnar zmierzy się z Randym Ortonem.

» Na koniec zostawiamy Was z najnowszym utworem R-Trutha: