Wyniki z wczorajszego live eventu SmackDown, Zapowiedź Monday Night RAW, WWE 2K18 na nowe konsole, Paige komentująca ostatnie doniesienia, Informacje z Polskiej Sceny Wrestlingowej

» Zaczynamy od wyników z wczorajszego live eventu WWE SmackDown, który odbywał się w tym samym czasie co gala Great Balls of Fire. Frekwencja na nim jak się można domyślać była bardzo przeciętna. Prawie wszyscy na widowni to dzieci, a reszta oglądała wspomnianą galę Great Balls of Fire na swoich urządzeniach mobilnych.

* Shinsuke Nakamura def. Dolph Ziggler

* American Alpha def. Aiden English & Epico

* Rusev def. Sin Cara

* SmackDown Tag Team Champions The Usos def. The New Day, The Hype Bros

* WWE Champion Jinder Mahal def. Sami Zayn

* SmackDown Women’s Champion Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch def. Carmella, Tamina Snuka & Natalya

* WWE United States Champion AJ Styles def. Baron Corbin, Kevin Owens

Jak więc widać pomimo wcześniejszych spekulacji, Kevin Owens nie zmaga się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Jego walka z AJ Stylesem na Battleground została jednak wycofana z karty, więc zobaczymy jak to wszystko się rozwinie podczas wtorkowego SmackDown Live.

» Już dzisiaj w nocy czeka nas zaś Monday Night RAW. Zobaczmy jak prezentuje się zapowiedź:

  • Czy Roman Reigns zasługuje na walkę o mistrzostwo Universal?
  • To może być lato Bestii
  • Co dalej czeka Alexę Bliss i Sashę Banks?
  • Czy znajdzie się ktoś kto rzuci wyzwanie “żelaznym” mistrzom Tag Team?
  • Seth Rollins nie powstrzymał samozwańczego boga

» WWE oficjalnie ogłosiło, że gra WWE 2K18 będzie dostępna także na konsole Nintendo Switch:

» Osoby posiadające WWE Network z pewnością zadowoli fakt, że do obejrzenia dostępny jest już pierwszy odcinek WWE ECW. Odbył się on 13 czerwca 2006 roku.

» W aktualizacji do ostatniego newspacka, Paige skomentowała wreszcie doniesienia dotyczące tego jakoby Alberto El Patron miał stosować wobec niej znęcanie fizyczne. Napisała ona na Twitterze, że chodziło o kobietę, która rzuciła w Alberto napojem, dlatego też na miejsce przyjechała policja. W następnym poście napisała: “Zostawcie nas w spokoju. To wszystko.”.

» Na koniec garść informacji z Polskiej Sceny Wrestlingowej. A, zaczynamy od oficjalnego trailera filmu dokumentalnego o Jędrusiu Bułecce pt. “Marzenie wrestlera”. Jego premiera przewidziana jest na wrzesień:

Już całkiem niedługo, bo 17 lipca w Głuchołazach rusza z kolei Letni Obóz Wrestlingu, którego gospodarzem będzie Polska Akademia Wrestlingu. Jak poinformowano na fan page’u, dotychczas zapisało się już ponad 20 osób. Obecna cena za kurs wynosi 500 zł.

Co warto odnotować do sprzedaży trafiły czapki z logiem MZW. Cena za jedną sztukę to 35 zł pod warunkiem odbioru osobistego we Wrocławiu lub Głuchołazach. Cena z wysyłką to z kolei koszt 40 zł.

Czas przejść natomiast do organizacji z Trójmiasta, a ta już wkrótce ponownie rusza na podbój OldTown. Tym razem z dwojoną siłą, gdyż podczas eventu odbędzie się turniej mający na celu wyłonienie pierwszego w historii mistrza KPW OldTown. Wśród uczestników turnieju jest m.in. Mika The Polish Punisher o czym informowaliśmy już wcześniej. Pozostałymi walkami w karcie są m.in. Triple Threat Match z udziałem Pięknego Kawalera oraz Hardcore Match z Ronem Corvusem. Pełną kartę walk możecie przeczytać po prawej stronie naszego portalu.

Wciąż nieznana jest natomiast jeszcze sprawa gali KPW Godzina Zero 2. Otóż jak poinformowała organizacja na Facebooku w odpowiedzi do jednego z fanów:

Gala Godzina Zero 2017 w założeniu miała być promowana od razu po Arenie 7 i miała się odbyć w Atlantiku. Jednak musieliśmy się wstrzymać z promowaniem, ponieważ los klubu stanął pod znakiem zapytania. W końcu dowiedzieliśmy się, że klub został sprzedany i nie będzie możliwości zrobienia w nim Godziny Zero. Aktualnie czekamy na potwierdzenie od kierownictwa innej hali. Jeśli termin zostanie przyklepany, wtedy ruszamy z promocją.

Trzymamy zatem kciuki, gdyż ekipa MyWrestling nie może się już doczekać wyjazdu nad polskie morze! 😉