Wyniki turnieju WWE UK – Spoilery, Niezależny wrestler odrzucił propozycję WWE, Nicholas reprezentuje Donut King

» Podczas turnieju WWE United Kingdom odbyło się kilka pojedynków na Download Festival. Ashton Smith oraz Flash Morgan awansowali do ćwierćfinału po tym, jak pokonali Josepha Connersa oraz Jamesa Drake’a. W dodatku Jack Gallagher pokonał Drew Gulaka, Travis Banks poradził sobie z El Ligero.

» Niezależny wrestler, Chris Brookes otrzymał propozycję podpisania kontraktu z federacją World Wrestling Entertainment, ale ją odrzucił. Na obecną chwilę nie wiadomo, co było powodem jego decyzji. Wiadomo także, że w WWE pojawią się gwiazdy reprezentujące federację Revolution Pro, jednak nie będą one mogły pojawić się w New Japan Pro Wrestling. Warto również zaznaczyć, że w zeszłym tygodniu Jinny oddała Revolution Pro Women’s Championship w starciu z Jamie Hayter.

» Donut King z Kansas City informuje, że były WWE RAW Tag Team Champion, Nicholas będzie twarzą firmy, dzięki czemu fani wrestlingu będą mogli porozmawiać z nim o występie na WrestleManii 34. Sklep Donut King jest własnością sędziego WWE, Johna Cone’a, którego synem jest Nicholas – dlatego mógł wystąpić z Braunem Strowmanem w ringu WWE.