Wyniki ostatniego live eventu NXT, Oglądalność Impact Wrestling, Cody Rhodes o obecnej sytuacji TNA i więcej…

» Zaczynamy od wyników z ostatniego live eventu NXT, który miał miejsce 3 lutego w St. Augustine:

Mustafa Ali def. Ariya Daivari

Steve Cutler def. Adrian Jaoude

Daria Berenato def. Kimber Lee

Aleister Black def. Elias Samson

Kassius Ohno def. Patrick Clark

NXT Tag Team Champions The Authors of Pain def. Tucker Knight & Otis Dozovic

Liv Morgan def. Mandy Rose

Tye Dillinger, Angelo Dawkins & Montez Ford def. SAnitY’s Eric Young, Killain Dain & Alexander Wolfe

» Odcinek TNA Impact Wrestling z tego tygodnia oglądało przed ekranami telewizorów 299 000 widzów, co oznacza spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to specjalny odcinek Impact zatytułowany “Genesis” oglądało 307 000 widzów.

» Cody Rhodes wypowiedział się zaś o nowych właścicielach Total Nonstop Action:

“Byłem naprawdę pod wrażeniem. Część tapingów to spotkanie z nowymi właścicielami i było naprawdę miło zobaczyć jak bardzo ożywiła się sytuacja. Ty jako fan ciągle tylko słyszysz same bzdury na temat TNA. Jednak za każdym razem, kiedy tu jestem, publiczność w strefie Impact Wrestling jest doskonała. Osatni raz mieli dwukrotnie większą frekwencję i tym samym bardzo usprawnili produkcję. A, ta jest podobna do WWE NXT, to klasyczne studio wrestlingowe. Masz fanów po dwóch lub trzech stronach i jesteś podpięty pod więcej kamer. Chciałbym zachęcić ludzi, którzy są krytykami TNA albo słyszeli same złe rzeczy, aby sprawdzili jak wygląda to teraz. Myślę, że będziecie mile zaskoczeni.”

» Bubba Ray Dudley zdradził na Twitterze, że druga szkółka Team 3D Wrestling Academy zostanie otwarta jeszcze w tym roku. Pierwsza z nich znajduje się na Florydzie i została otwarta w roku 2007. Druga najprawdopodobniej zostanie zlokalizowana w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.