Wyniki Monday Night RAW 20.06.2016

Wczorajsze RAW odbyło się w Phoenix.

——

Przed rozpoczęciem gali mieliśmy okazję wziąć udział w Pre-Show. Nie odbyły się tam, jednak żadne walki a tylko kilka wywiadów.

Również wtedy swój powrót na to RAW zapowiedziała…. Wyatt Family!

——

Zaraz po wejściowym theme songu Monday Night RAW, rozbrzmiała muzyka nowego mistrza WWE WHC Deana Ambrose. Ambrose mówił o tym, że wczorajszej nocy otworzył nowy rozdział w WWE. Szybko przerwał mu Roman Reings, który pogratulował swojemu przyjacielowi zwycięstwa, oraz zażądał walki o pas.

Równie szybko co Reings zareagował Seth, który mówił, że on również zasługuje na tą walkę.

Po chwili byłemu The Shield przerwał Shane McMahon, i zadecydował, że Seth oraz Roman zmierzą się dzisiaj o miano pretendenta.

——

Kevin Owens vs Sami Zayn

Sami chciał wykonać Helluva Kick jednak Owens uniknął zmiażdżenia. Po kontrze chciał od razu przejść do Pop-Up Powerbomb, jednak tym razem skontrował Sami. Który wykonał roll-up i wygrał pojedynek.

Winner via roll-up: Sami Zayn

——

Na stage tym razem pojawił się… John Lurinaitis!  John mówił o RAW, jednak przerwał mu Shane McMahon, który wyprosił Johna z budynku.

——

Enzo&Cass vs The Vaudevillians 

Cass walczył z Aidenem, zdominował go i zmienił się z Enzo i razem wykonali Rocket Luncher.

Winners via pinfall: Enzo&Cass

——

W ringu pojawił się  był NJPW Champion AJ Styles, który stwierdził, że wczoraj wygrał, jednak nie czuje się z tym dobrze, bo John został oszukany. Zawodnik poprosił do siebie Karla Andersona i Luka Gallowsa.

Po chwili pojawił się sam John Cena. AJ przeprosił go za wczorajszą interwencję jego przyjaciół. Po chwili tak samo przeprosili go Karl i Luke.

AJ zapowiedział, że dzisiaj John będzie mógł zmierzyć się z Karlem Andersonem a on oraz Luke Gallows nie interweniują w pojedynku.

——

John Cena vs Karl Anderson 

Podczas próby wykonania AA Cena został zaatakowany przez AJ Styles’a oraz Luka Gallowsa. Po chwili pomógł im również Karl Anderson.

Winner via DQ: John Cena

——

Renee Young rozmawia z Becky Lynch, ta jednak została brutalnie zaatakowana przez Natalye.

——

Zack Ryder vs Baron Corbin

Zack został ogłuszony, a po tym przyszedł czas na End of Days od Barona. Koniec.

Winner via pinfall: Baron Corbin

——

WWE Women’s Championship Match

Charlotte (c) vs Paige

Dana Brooke obecna jak zwykle przy ringu, rozpraszała cały czas Paige, a ta sytuację wykorzystała Chrlotte która zaaplikowała Natural Selection.

Winner and still WWE Women’s Champion: Charlotte

——

Po starciu wróciła… Sasha Banks!!

Razem z Paige wyczyściła ring z osób Charlotte oraz Dany.

——

Do ringu weszli Wyatt Family! Bray, Eric oraz Braun, przywitali się z publicznością, jednak nie zdążyli powiedzieć zbyt wiele a przerwała im grupa New Day. Mistrzowie śmiali się z Wyattów. Bray powiedział, że pożałują przerwania jego momentu.

——

Do ringu weszła Lana i zapowiedziała mistrza US Ruseva. Mistrz wszedł i zaczął przechwalać się, że pokonał tego słabeusza Titusa. Po chwili “słabeusz” przyszedł do ringu i rozpoczął się brawl który wygrał Titus.

——

Chris Jericho kłócił się z Shanem, że ten nie pozwolił mu zawalczyć o miano pretendenta do pasa. Shane powiedział , że Chris miał swoje okazje i póki co następnej nie dostanie.

——

Seth Rollins vs Roman Reings

/wygrany zawalczy o pas na Battleground/

Walka przeniosła się poza ring, gdzie zwodnicy obtłukiwali się niemiłosiernie, prze co doszło do podwójnego wyliczenia.

Winner: No contest

Po wszystkim na stage wyszedł Shane McMahon, który powiedział, że tak nie może się to zakończyć. Na to Dean Ambrose powiedział, że on chętnie zawalczy z obydwoma.

Shane ustalił więc tą walkę – Na Battleground zmierzy się…. The Shield w Triple Threat Matchu!

 

Na zakończenie gali Seth oraz Roman zainkasowali Dirty Deeds od Deana.