Wyniki|Mini Raport: WWE Monday Night RAW – 30/03/2015

Pierwsze RAW po WrestleManii 31 odbywa się w SAP Center w San Jose, Kalifornia. Przy stole komentatorskim zasiadają Michael Cole, John Bradshaw Layfield i Booker T, lecz nie na długo, po segmencie z Lesnar’em, zasiedli Jerry Lawler i Byron Saxton.

Show otwierają Paul Heyman i były WWE World Heavyweight Champion – Brock Lesnar, który widać, że jest gotowy do walki. Heyman przedstawia się jako adwokat zawodnika, który najlepiej kopie tyłki w erze PG w stylu non-PG, za co dostaje wielkiy pop. Paul mówi, że na WrestleManii 31 Brock skopał tyłek Samoańskiego Badass’a tak, że nikt czegoś takiego jeszcze nie widział. Adwokat Lesnar’a wspomniał również o wszystkich German Suplex’ach, po czym zacytował słowa Bestii „suplex city bitch!”. Heyman powiedział, że Reigns jest suką do bicia i zjadał ból, lecz i wspomniał o tym momencie bardziej obrzydliwym, czyli o wykorzystaniu walizki Money In The Bank przez Seth’a Rollins’a. Powiedział, że to nie mistrz został przypięty, tylko pretendent do tytułu WWE World Heavyweight i to nie on jest przegrany, dlatego też należy mu się rewanż, który nie odbędzie się na SummerSlam, Extreme Rules, Payback, czy WrestleManii 31… odbędzie się już dziś! Pojawia się Stephanie McMahon i fani od razu zaczęli buczeć. Steph mówi, że WrestleMania już za nami i pyta fanów jak im się podobała. Fani zaczynają chantować Ronda Rousey. Stephanie stwierdza, że fani nie czekają na decyzje w sprawie rewanżu Lesnara. Mówi, aby fani jej nie denerwowali, bo inaczej nie dostaną tego czego chcą. Opowiada o tym, że Rollins był dziś rano w Nowym Jorku na The Today Show. Mówi, że Rollins nadal leci, ale kiedy dotrze na miejsce, potwierdzi to, że jest walczącym mistrzem. Stephanie nie ma wątpliwości, że Rollins będzie gotowy na to wyzwanie. W tym momencie Steph odchodzi. Heyman ma dla nas spoiler, po raz pierwszy od ponad dekady Lesnar zawalczy na żywo na RAW i sprawi lanie Seth’owi Rollins’owi przed tym jak odbierze mu mistrzostwo.Brock Lesnar, gif, WWE, RAW, Corpsing, wrestling

WWE Intercontinental Championship Match
Daniel Bryan def. Dolph Ziggler
Podczas walki, przy stole komentatorskim siedział Bad News Barrett.
Po walce BNB zaatakował Bryan’a od tyłu i wyładował swoje siły na nim. Barrett przygotowywał się do Bullhammer’a, lecz rozbrzmiał theme song Sheamus’a, który dostaje duży pop! Sheamus powraca z nowym wyglądem, czyli dużym irokezem i warkoczykami na brodzie! Celtic Warrior wygania Barrett’a z ringu, który ucieka, lecz zaraz zaraz… Brogue Kick na Danielu! Sheamus zajął się potem Ziggler’em, którego cały czas atakował w narożniku, a na koniec dołożył White Noise i Brogue Kick. Fani zaczęli buczeć i chantować „wyglądasz głupio!”, lecz on im pokazywał, aby się nakręcali. Na koniec Irlandczyk wziął mikrofon i powiedział tylko tyle: „I’m Back”.Daniel Bryan, Dolph Ziggler, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling


Sheamus, Daniel Bryan, Dolph Ziggler, gif, WWE, RAW, Bicycle Kick, Kick, Finisher, wrestling

Wyświetlona została powtórka z Hall Of Fame 2015

Tag Team Match
Lucha Dragons & The New Day def. Cesaro, Tyson Kidd & The Ascension


Segment z Lesnar’em i Heyman’em na backstage. Paul powiedział, że Rollins już tu jest i czas już iść.

Promo dołączenia Adriana Neville do głównego rosteru.

WWE World Heavyweight Championship Match
Brock Lesnar vs. Seth Rollins©
Przed wejściem nowego mistrza WWE World Heavyweight fani chantowali „Suplex City!”. Rollins wchodzi przy dużym popie. Seth podchodzi koło Lesnar’a podnosi pas i wyśmiewa się. Po zapowiedzi obu zawodników, gdy sędzia prosi o pas, Rollins waha się i ostatecznie opuszcza ring. Seth powiedział przez mikrofon, że właśnie rozmawiał ze Stephanie i twierdzi że boli go noga po wykonaniu Curb Stomp na Brock’u i Reigns’ie. Rollins mówi, że to on jest teraz mistrzem, i że być może Lesnar dostanie swój rewanż, lecz nie dziś. Bestia wychodzi z ringu, łapie Seth’a i wykonuje mu Clothesline. Wrzuca rywala do ringu i wykonuje mu German Suplex, lecz Rollins ustaje na nogach i wykonuje rywalowi Super Kick, po którym ucieka, lecz Lesnar go dogania i wynosi go pod F5! J&J Security pomagają WWE World Champion’owi, który ucieka w publike, a jego ochroniarze inkasują Clothesline. Brock wściekły przewraca stół na komentatorów, po czym wrzuca ochroniarzy za drugi stół. Bestia bierze Michael’a Cole’a i wrzuca go do ringu, dostaje wielki pop od fanów, a Heyman próbuje go powtrzymać, lecz wykonuje F5! Fani chantują „Holy Shit!” Lesnar jako kolejną ofiarę bierze kamerzystę i wynosi go pod F5, lecz wchodzi Stephanie, która karze mu przestać! Brock wykonuje swój finisher na kamerzyście, a Steph zawiesza go na czas nieokreślony i mówi, żeby wynosił się z tego budynku! Heyman uspokaja Lesnar’a, lecz ten ponownie podnosi kamerzystę i kolejne F5, po czym odchodzi!Fuck you - Seth Rollins, gif, WWE, RAW, Reaction, wrestling

Brock Lesnar, Michael Cole, gif, WWE, RAW, F5, Finisher, wrestling

Wywiad ze Stehpanie na Backstage, która powiedziała że zaatakowała niewinnych pracowników WWE, za co został zawieszony na czas nieokreślony. Renee Young pyta co z rewanżem z Rollinsem, a ona odpowiada, że nadal jest właścicielem tego „sukinsyna”, ponieważ podpisał nowy kontrakt.

Pokazany został filmik z United States Championship Match’u z WrestleManii.

Przy stole komentatorskim zasiadł Byron Saxton.

Singles Match
Damien Sandow def. Stardust
Po walce, Miz wbiega i atakuje Sandow’a od tyłu. Miz wykonuje Skull Crushing Finale i krzyczy na Sandow’a czemu towarzyszy buczenie fanów. Miz mówi, że to wszystko wina Sandow’a i zasłużył na to na własne życzenie. Miz obwinia Sandowa za zrujnowanie mu WrestleManii. Miz stwierdza, że Sandow jest bez niego niczym. Następnie Miz zwraca sie do fanów, którzy go buczą jeszcze głośniej.

Byron Saxton mówi, że po RAW na WWE Network będzie wywiad ze Sting’iem.

Curtis Axel wszedł do ringu i powiedział, że zawodnicy są zazdrośni o niego i chwali się, że musiało go wyeliminować aż 29 zawodników. Chodzi oczywiście o Andre The Giant Battle Royal. Zaczyna rozrywać koszulkę, lecz rozbrzmiewa theme song byłego NXT Championa. Warto zauważyć, że z jego nazwy usunięto imię Adrian.

Singles Match
Adrian Neville def. Curtis Axel

W arenie pojawia się WWE United States Champion John Cena, przy dużej reakcji fanów. Cena chwali fanów, za bycie najlepszą widownią w ciągu całego roku, gdyż są głośni i wyraźni. Cena mówi, że jest otoczony grupą muzyków, a fani zaczynają chantować „John Cena sucks” w rytm jego theme songu. Cena podnosi swój tytuł nad głowę mówiąc, że mistrz jest tutaj, a fani buczą. Cena mówi, że fani zasługują na walkę o mistrzostwo dziś, więc daje szanse każdemu. Wychodzi Dean Ambrose!

WWE United States Championship Match
John Cena© def. Dean Ambrose

Dean Ambrose, John Cena, gif, WWE, RAW, Powerbomb, Botch, wrestling

Po meczu, Cena się podnosi i wznosi nad sobą tytuł. Jerry Lawler dołączył do Byrona Saxtona kilka minut wcześniej. Cena czeka, aż Ambrose sie podniesie a fani cheerują. Ambrose wskazuje palcem na pas, a następnie ściskają sobie ręce na znak szacunku. Cena opuszcza ring, podczas gdy gra muzyka Ambrose’a.

Renee Young jest na backstage’u z Sethem Rollins’em aby poznać jego opinię na temat zawieszenia Lesnar’a. Rollins mówi, że Lesnar jest zwierzęciem, którego nie da się kontrolować i dostał to na co zasługiwał. Pyta jak taki człowiek może reprezentować WWE ? Rollins ma nadzieje, że Lesnar dostanie siedmiocyfrową karę pieniężną.  Rollins broni swojej decyzji o cash-in’ie na wczorajszej gali, tłumacząc, że sam na to zapracował. Rollins kończy temat Lesnar’a, czas skupić się na tym, że wyszedł z WrestleManii jako WWE World Heavyweight Champion. Rollins zapewnia, że będzie trzymał tytuł bardzo długo. Pojawia się Randy Orton. Przypomina on Rollins’owi, że niemalże urwał mu głowę wykonując RKO na WrestleManii. Orton mówi, że jest problemem Rollins’a. Stwierdza, że nigdy nie dostał rewanżu za porażkę na WrestleManii XXX, więc chce tytułu. Pojawiają się Kane i Big Show. Rollins mówi, że może i ma jeden problem, ale Orton ma trzy. Rollins daje Ortonowi czas do końca dzisiejszej gali na znalezienie dwóch partnerów. Życzy mu szczęścia i odchodzi. Show wymienia spojrzenie z Ortonem i powracamy do ringu.

Divas Tag Team Match
Naomi, Paige & AJ Lee def. The Bella Twins & Natalya

Natalya, Paige, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling

Ryback podchodzi do Randy’ego Orton’a na backstage i oferuje mu partnerstwo podczas dzisiejszej walki The Authority, ponieważ nigdy ich nie ma dość. Panowie podali sobie ręcę.

Singles Match
Rusev def. Goldust
Gdy walka się zakończyła, Rusev nie puszczał The Accolade jeszcze przez chwilę.


Six-Man Tag Team Match
Roman Reigns, Randy Orton & Ryback def. Seth Rollins, Big Show & Kane