Wymarzeni przeciwnicy Finna Balora, Czy John Cena zjawi się na dzisiejszym RAW?, Najnowsze TOP 10 z kanału WWE, Kontuzja gwiazdy Ring of Honor

» Podczas pobytu Finna Balora w Wielkiej Brytanii, odbył on krótki wywiad z „Inside The Ropes”. Na pytanie o wymarzonego przeciwnika, wyznał, że chciałby zmierzyć się z The Undertakerem na WrestleManii lub z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal. Jak myślicie, czy takie zestawienia są możliwe?

» Na ostatnich live eventach WWE, John Cena rywalizował z Baronem Corbinem w starciach bez dyskwalifikacji. Zazwyczaj walki kończyły się wykonaniem Attitude Adjustment na stół. Lider Cenation pojawi się również na dzisiejszym odcinku Monday Night RAW. Nie wiemy natomiast, czy oficjele mają na niego plan w występie telewizyjnym, czy też Cena zjawi się jedynie w Dark Matchu.

» Poniżej najnowsze TOP 10 z oficjalnego kanału WWE na YouTube:

» Podczas wczorajszego eventu ROH Honor Reigns Supreme w Concord, kontuzji kolana doznał Flip Gordon. Stało się to po wykonaniu running dropkicka na Tracy Williamsie.

Gordon próbował jeszcze walczyć, jednak ból kolana był tak duży, że sędzia musiał zakończyć walkę. Zawodnikowi życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu!