Wydarzenia po zejściu z anteny WWE 205 Live, Ciąg dalszy turnieju o WWE Cruiserweight Championship, Becky Lynch zadowolona po wygranej na SmackDown

» Po zejściu z anteny odcinka WWE 205 Live w Green Bay odbył się dark match, w którym Shinsuke Nakamura pokonał Ruseva przez dyskwalifikację. Przed pojedynkiem byliśmy świadkami krótkiego segmentu z udziałem tej dwójki oraz Aidena Englisha. Segment ten zakończył się w momencie, kiedy pretendent do pasa mistrzowskiego WWE wykonał Kinshase na Englishu. Już w najbliższą niedzielę Rusev zmierzy się z Japończykiem w Singles Matchu.

» Na tygodniówce WWE 205 Live odbyły się kolejne pojedynki z turnieju o WWE Cruiserweight Championship. W pierwszym starciu Drew Gulak pokonał Marka Andrewsa, natomiast Mustafa Ali poradził sobie w starciu z Buddym Murphym. W przyszłym tygodniu Roderick Strong zmierzy się z Cedrickiem Alexanderem, a Mustafa z Gulakiem.

» W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Becky Lynch po jej zwycięstwie odniesionym w starciu z Carmellą na SmackDown Live. Becky powiedziała, że wydaje jej się iż fani WWE mają takie samo zdanie na temat Carmelli jak ona po czym dodała, że obrzydliwe jest to w jaki sposób Carmella nosi ze sobą walizkę Money in the Bank zamiast ją zrealizować. Na zakończenie dodała, że wszystkim udowodniła sztuczność swojej rywalki:

Podczas niedzielnej gali WWE PPV FastLane odbędzie się tag team match z udziałem kobiet, w którym Becky Lynch oraz Naomi zmierzą się z Natalyą i Carmellą.