Wydarzenia z RAW, powrót “spinnera”, dream match Rollinsa

*W trakcie ostatniego RAW WWE Diva – Naomi, przeszła heel-turn, atakując Paige zaraz po jej zwycięstwie w Battle Royal o pretendentkę do tytułu kobiet.

*Na ten moment na Extreme Rules wciąż zapowiadana jest walka Paige z Nikki Bellą, ale plany mogą ulec zmianie w związku z storyline’ową kontuzją tej pierwszej. Całkiem możliwe, że dostanie ona trochę wolnego w związku z rolą w filmie „Santa’s Little Helper”.

* United States Championship w wersji „spinner” powróci w najbliższym czasie? Wiele na to wskazuje. John Cena umieścił wczoraj na instagramie zdjęcie pasa, który nosił w trakcie swojego pierwszego runu z tym tytułem.

dadad

* Na Smackdown dojdzie do ostaniego pojedynku z serii „WWE United States Championship Open Challenge”. Pojedynek między Johnem Ceną a Rusevem o pas Stanów Zjednoczonych na Extreme Rules będzie – jak już pisaliśmy wczoraj – Russian Chain Matchem.

* Stypulację otrzymał także pojedynek Setha Rollinsa i Randy’ego Ortona, którego stawką będzie oczywiście WWE World Heavyweight Championship. Zawalczą oni w Steel Cage Matchu, a RKO zostanie na czas pojedynku zakazane.

* Kolejnym pojedynkiem, który powinien zostać do karty Extreme Rules zostanie prawdopodobnie starcie pomiędzy Big Showem i Romanem Reignsem. Całkiem możliwe, że będzie to Last Man Standing Match.

* Po przegranym pojedynku ze Stardustem, Fandango wszedł na stół komentatorski i zaczął tańczyć wraz z fanami w rytm swojego starego theme-songu. Oznaczać to może jego face-turn. Sam wrestler umieścił później na twitterze taki oto wpis:

Bez tytułu

* Michael Cole ogłosił w trakcie RAW, że zamierza pozwać Brocka Lesnara za F5, które „Bestia” wykonała na komentatorze dwa tygodnie temu.

* Kiedy taping RAW dobiegł końca, do ringu wyszli Daniel Bryan, Dolph Ziggler i Dean Ambrose i pokonali drużynę złożoną z Big Showa, Sheamusa i Luka Harpera.

* Ric Flair udzielił ostatnio wywiadu dla The Nottingham Post, w którym odpowiedział na kilka pytań. Jednym z nich był jego wpływ na karierę Charlotte. Hall of Famer odpowiedział, że nie miała ona nawet zamiaru zostać wrestlerką dopóki ktoś nie zadał jej tego pytania w trakcie ceremonii w 2012 roku. Ric wie, że mogłaby być dobra, ale wrestling jest czymś, czego nauczyć musisz się sam. Dlatego nie ma on większego wpływu na przebieg jej kariery.

Flair odniósł się także do tego z jakimi gwiazdami aktualnego rosteru utrzymuje przyjacielskie stosunki. Wymienił Johna Cene, Dolpha Zigglera, The Miza i Setha Rollinsa. Poznał też Romana Reignsa i uważa go za świetnego gościa.

* Seth Rollins zapytany o to z którym wrestlerem NXT chciałby się zmierzyć odpowiedział jednoznacznie – Sami Zayn. WWE Champion pochwalił go za jego „sprężystość”, znakomite interakcje z publiką. Widzi w nim coś, czego nie mają Finn Balor, Kevin Owens czy Hideo Itami i nie potrzebuje do tego dziwnych wejściówek czy malowania twarzy.

* WWE umieściło na swojej stronie ankietę, w której pyta fanów czy Kane powinien założyć z powrotem maskę. Na ten moment swój głos oddało 17 tysięcy osób i aż 91% z nich jest za powrotem Big Red Monstera do swojej maski.