Wydarzenia przed tapingiem Mae Young Classic, Wypowiedź Triple H po MYC, Koko B o otrzymaniu Tombstone’a od Takera

» W dniu wczorajszym odbyły się dwa dark matche przed rozpoczęciem tapingów turnieju WWE Mae Young Classic w Full Sail University. W pierwszym z nich MJ Jenkins, Jessie Elaban oraz Xia Brookside pokonały Vanesse Craven, Allysin Kay oraz Reine Gonzalez – six woman tag team match. W kolejnej walce Candice LeRae razem z Aerial Monroe poradziły sobie w starciu z Jinny oraz Killer Kelly. Warto zauważyć, że przy ringu obecny był WWE Cruiserweight Champion Cedric Alexander wraze ze swoją córką, aby oglądać poczynania z udziałem swojej żony Monroe.

» WWE COO Triple H niespodziewanie pojawił się przed półfinałowymi walkami w turnieju Mae Young Classic, a następnie omówił uraz Nox o czym możecie dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego materiału wideo. Warto także wspomnieć, że w zeszłym roku miała miejsce podobna sytuacja. Już wkrótce na naszej stronie pojawią się wyniki z tapingu MYC.

» WWE Hall of Famer Koko B wystąpił gościnnie w podcaście Why it Ended, w którym wyjawił, że był pierwszą osobą, która otrzymała Tombstone piledriver od The Undertakera:

”Uwielbiam Marka oraz to, że byłem pierwszą osobą, która otrzymała Tombstone. Jestem z niego dumny – powiedział Koko. On naprawdę stworzył coś własnego i wyjątkowego o czym pamięta każdy z fanów. Byłem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z tym wrestlerem, ale pamiętam, że w trakcie naszej walki prawie złamałem sobie szyję i doznałem kilku małych pęknięć. Na szczęście moja głowa była bardzo mocna i nie musiałem aż tak bardzo się obawiać konsekwencji jego finishera”.