Wyciek rozpiski WWE PPV Evolution 2018, Daniel Bryan w dark matchu na SmackDown, Brak Cruiserweight Championship matchu na Hell in a Cell

» W internecie pojawiło się zdjęcie rozpisanej gali WWE PPV Evolution, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Będzie to historyczne wydarzenie z udziałem kobiet. Oczywiście można traktować tą listę z przymrużeniem oka jednak na pewno jest w niej coś prawdziwego. Tak prezentuje się rozpiska:

1 walka: NXT UK Women’s Championship Match
Rhea Ripley vs Jinny vs Killer Kelly vs Dakota Kai

2 walka: Tag Team Match
The Riott Squad vs Sasha Banks, Bayley i Ivory

3. Talk Show Carmelli z uczestniczkami GLOW

4. Finał turnieju Mae Young Classic 2018

5. 20 osobowy Battle Royal

6. Asuka vs Ember Moon

7. Naomi vs Melina

8. Mickie James vs Lita

9. Kairi Sane vs zwyciężczyni Battle Royal

10. Alexa Bliss vs Trish Stratus

11. Alicia Fox & Kelly Kelly vs. The Iiconics vs. Mandy Rose & Sonya Deville vs. Beth Phoenix & Natalya – WWE Women’s Tag Team Championship

12. SmackDown Women’s Championship
Charlotte Flair vs Becky Lynch

13. RAW Women’s Championship
Ronda Rousey vs Nikki Bella

» Po zakończeniu wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live odbył się single match, w którym Daniel Bryan po raz kolejny pokonał The Miza. Oczywiście jest to kontynuacja konfliktu tej dwójki, która zmierzy się ze sobą podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell.

» Co ciekawe podczas niedzielnej gali Hell in a Cell nie odbędzie się WWE Cruiserweight Championship Match, a sam Generalny Manager Drake Maverick poinformował, że Cedric Alexander będzie bronił swojego mistrzostwa w starciu z Drew Gulakiem na przyszłotygodniowym odcinku WWE 205 Live.