WWE znalazło managera dla EC3, Paige zapowiada nowy tag team, Dlaczego walka Mysterio z Joe była tak krótka?, Odpowiedź AEW na chanty podczas RAW, Nowa zawodniczka All Elite Wrestling

» Zaczynamy od ciekawej informacji, bowiem przed emisją ostatniego SmackDown Live, w Dark Matchu swój występ zaliczyli EC3 oraz Harper. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że managerem EC3 był Drake Maverick. Obecny generalny manager 205 Live pełnił podobną rolę w TNA. Na razie nie wiadomo, czy WWE przeniesie ten pomysł do telewizji.

Wspomnianą walkę wygrał Harper.

» Już za tydzień odbędzie się WWE Superstar Shake-up. Z tej okazji była General Manager SmackDown Paige zapowiedziała wprowadzenie nowego tag teamu z aspiracjami do zostania mistrzyniami Women’s Tag Team.

Niewykluczone, że będą to Kairi Sane i Io Shirai tworzące tag team „The Sky Pirates”.

» Jak informuje Dave Meltzer, tak krótka walka Rey’a Mysterio z Samoa Joe na WrestleManii była spowodowana głównie tym, że WWE robiło cięcia czasowe. Spowodowane to było tym, iż federacja nie chciała już przedłużać i tak długiej WrestleManii, która razem z Kick-Offem trwała łącznie 7,5 godzin.

» Podczas walki wieczoru ostatniego Monday Night RAW fani obecni w arenie skandowali „AEW”:

All Elite Wrestling w trakcie trwania emisji RAW opublikowało słynny już gif z Codym Rhodesem, co można odebrać jako odpowiedź na tą właśnie sytuację 😉

» A, skoro mowa o AEW, ci postanowili zakontraktować nową zawodniczkę do swojego rosteru. Została nią pochodząca z Japonii, Hikaru Shida: