WWE zapowiedziało ciekawy segment na SmackDown, Niedzielna premiera na WWE Network, Zabawne botche z udziałem stołu podczas live eventu w Azji

» WWE zapowiedziało na najbliższe SmackDown spotkanie twarzą w twarz Romana Reignsa i Daniela Bryana. Segment został nazwany „Clear the Air”, a więc oczyszczenie powietrza po tygodniach frustracji pomiędzy nimi. Bryan jest w fazie przechodzenia face turnu i wszystko wskazuje na to, że podczas Hell in a Cell wspólnie z Reignsem zawalczą z Erickiem Rowanem i Lukiem Harperem.

» Już w tę niedzielę na WWE Network premierę będzie miał program „Where Are They Now?” skupiony na świętowaniu 20-lecia przez SmackDown. To będzie drugi odcinek tej serii w roku 2019.

» Na jednym z live eventów WWE odbywających się w Azji doszło do dwóch zabawnych botchy z udziałem stołu. Miało to miejsce podczas walki Charlotte Flair z Bayley, a w zasadzie już po jej zakończeniu. Pierw stół nie złamał się, kiedy Flair wykonywała Swanton Bomb na Bayley, a chwilę później stół ponownie nie chciał współpracować, tym razem przy akcji Powerbomb. Materiał video z tego zdarzenia możecie obejrzeć poniżej: