WWE zapowiada powrót Sheamusa do tv, Alexa Bliss powróciła na SmackDown, Jerry Lawler z nowym kontraktem

» Podczas piątkowego odcinka SmackDown Live został wyemitowany materiał promujący powrót Sheamusa, który po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się na pierwszym odcinku niebieskiej tygodniówki po WrestleManii 35. Doświadczony wrestler miał poważne problemy z kręgosłupem przez, co jego przyszłość jeśli chodzi o występy na ringu stała pod znakiem zapytania, na szczęście otrzymał on zgodę od lekarzy. Podobno wrestler z Europy ma występować singles matchach i nie powróci do pracy drużynowej z Cesaro. Ta dwójka pracowała ze sobą przez bardzo długi czas, co czyniło ich jedną z najlepszych ekip w dywizji tag teamowej.

» Tej samej nocy do telewizji powróciła Alexa Bliss, która uratowała Nikki Cross, kiedy ta została zaatakowana przez Sonyę Deville oraz Mandy Rose. Warto zaznaczyć, że była mistrzyni kobiet nie pojawiła się w telewizji WWE od października bieżącego roku ze względu na problemy z plecami. Ta dwójka ma współpracować ze sobą podczas niedzielnego wydarzenia Starrcade, na którym wrestlerki staną przed szansą na zdobycie WWE Women’s Tag Team Championship.

» Portal PWinsider.com informuje, że WWE Hall of Famer Jerry “The King” Lawler podpisał trzyletni kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Podobno Jerry poinformował o tym swoich fanów podczas eventu GalaxyCon, jaki odbył się w tym tygodniu. Tak więc przez najbliższe trzy lata będziemy mogli oglądać Lawlera w telewizji WWE.