WWE zainteresowało się Adebayo Akinfenwą, Co z kontraktem Rondy Rousey?, Jakie intencje miało WWE wobec Jamesa Storma?

» WWE ma oko na wielu ludzi z potencjałem pro wrestlingowym. Nie ograniczają swoich poszukiwań tylko do jednego sportu. Piłkarz Adebayo Akinfenwa najwyraźniej przykuł czymś uwagę federacji.  38-letnia “bestia na boisku” ujawniła w zeszłym roku, że rozmawiała z firmą Vince’a McMahona. Akinfenwa niedawno rozmawiał z TalkSport, gdzie potwierdził, że nadal trwają rozmowy. Adebayo Akinfenwa powiedział, że zamierza oddzwonić do WWE w sprawie oferty, aby zobaczyć, co mają do powiedzenia. Nie może składać żadnych obietnic, ale pasjonuje go pro wrestling.

Ostatnio miałem kilka telefonów w tej sprawie. Wkrótce się tym zajmę – więc może wzrosnąć lub spaść w zależności od wyniku.
Nie mogę powiedzieć Ci bezpośredniego odsetka w kontekście tego [dojścia do skutku], ale jest to coś, co mnie naprawdę interesuje, więc obserwujcie tę przestrzeń, ludzie.

Adebayo Akinfenwa jest napastnikiem Wycombe Wanderers. Być może zamieni boisko na kwadratowy pierścień. WWE mogłoby zrobić z Adebayo gwiazdę WWE. To może być idealne rozwiązanie dla NXT UK.

» Ronda Rousey od czasu WrestleManii 35 jest nieobecna w WWE TV. Pojawiła się w Total Divas i wtedy rozległy się plotki o jej powrocie. Potem wybuchła pandemia i została poddana kwarantannie w Browsey Acres. Jej kontrakt się kończy, więc powrót na ring musi nastąpić wcześniej niż później. Według TMZ oświadczenie WWE po rozpoczęciu przerwy Rondy wskazywało, że jej umowa wygasa za sześć miesięcy. „Ronda Rousey ma kontrakt z WWE do 10 kwietnia 2021 roku. To, czy chce założyć rodzinę, to sprawa prywatna”. Jest możliwe, że WWE może sprowadzić Rousey z powrotem na WrestleManię. Ronda Rousey została niedawno zauważona podczas treningu z córką Roddy’ego Pipera Teal, a Natalya niedawno wypowiadała się, że trenuje z tajemniczą osobą. Z czasem przekonamy się, czy zawodniczka przygotowywała się do powrotu, czy też po prostu trenowała dla zabawy. WWE do połowy marca będzie organizować swoje show bez udziału publiczności. Hałas trybun to coś, czego z pewnością chcą, jeśli chcą sprowadzić kogoś takiego jak The Baddest Woman On The Planet.

» WWE musiało anulować kilka planów z powodu pandemii COVID-19, które obejmowały sprowadzenie Jamesa Storma. Plany te niedawno wyszły na jaw. James Storm powiedział niedawno w wywiadzie, że po WrestleManii było planowane przeniesienie go bezpośrednio na RAW, jednak z powodu pandemii zrezygnowano z tego pomysł. Storm był już przygotowany i gotowy do przejścia do WWE, a NWA zgodziło się nawet aby James wcześniej opuścił ich szeregi. Ringside News dowiedział się, że ta historia jest w 100% prawdziwa i opowiedzieli również o innych szczegółach. Cowboy miał pominąć NXT i przejść bezpośrednio na RAW, ale nie znalazłby się w centrum uwagi, a niektórzy fani chcieliby właśnie tego. Członek zespołu kreatywnego powiedział, że Storm „został wprowadzony jako talent do ulepszeń”. Paul Heyman szukał wykwalifikowanych osób do ulepszeń, a Storm został sprowadzony „pod tym względem”. Stało się jasne, że rola Storma jako talentu wspomagającego nie oznaczała, że nie mógł awansować w rankingach WWE. Początkowo chcieli go sprowadzić, ponieważ był „wiarygodnym pracownikiem, który mógł pracować jako talent do doskonalenia”. Wygląda na to, że reunion Beer Money nie był w najbliższym planie WWE.