WWE wygrało w sądzie z byłymi wrestlerami, Gdzie odbędzie się Royal Rumble?, WWE ogłasza nowe daty United Kingdom Tour w 2021 roku

» Federalny sąd apelacyjny oddalił pozew, w którym oskarżono WWE o to, że wiedziało o ryzyku urazów głowy z wyprzedzeniem. Odrzucenie tego długotrwałego pozwu wniesionego przez byłe WWE Superstars to wielka wygrana dla firmy Vince’a McMahona. Associated Press donosi, że 2. Okręgowy Sąd Apelacyjny w Nowym Jorku zgodził się z sędzią federalnym w Connecticut po tym, jak kilka lat temu odrzucił ten pozew. 50 byłych WWE Superstars wzięło udział w pozwie, który został oznaczony jako „niepoważny” i wniesiony po wygaśnięciu przedawnienia. Sędzia stwierdził, że nie ma istotnych dowodów na to, że WWE wiedziało, iż wstrząsy i urazy głowy są podwyższonym ryzykiem. Nie mieli wiedzy na temat CTE, ponieważ odkrycia te są stosunkowo niedawne. Ten wynik został skrytykowany przez prawnika Konstantine Kyros. Jego reakcja na orzeczenie sędziego nie była przyjemna. Teraz twierdzi, że dawne supergwiazdy nie mają żadnych praw.

W swoich konkluzywnych stwierdzeniach kontuzjowani zapaśnicy nie znajdują sprawiedliwości, ponieważ dosłownie jeden dzień w sądzie odmówiono im sprawiedliwości. Zgodnie z tym mandatem zapaśnicy nie mają żadnych praw, żadnych praw do wniesienia pozwu, żadnych praw do pomocy ze strony WWE w przypadku CTE i urazów głowy, żadnych praw jako błędnie sklasyfikowanych pracowników, żadnych praw do ławy przysięgłych i, jak na ironię, żadnego prawa do odwołania!

Odnotowano, że niektórzy zapaśnicy zaangażowani w ten pozew to: Paul Orndorff, Chavo Guerrero Jr., Bryan Clark, Ahmed Johnson, Kamala, Dave Hebner, Earl Hebner, King Kong Bundy, Ken Patera, Sabu, Axe, Barry Darsow, The Berzerker , Shane Douglas, Muhammad Hassan, Henry Godwin, Mark Jindrak, Marty Jannetty, Heidenreich, Mantaur i One Man Gang, jak i rodzina zmarłego Axla Rottena. Wygląda na to, że WWE ostatecznie zakończyło ten proces po tym, jak sędzia apelacyjny poparł pierwotne orzeczenie.

» WWE musiało organizować WrestleManię i wiele innych wydarzeń pay-per-view bez fanów. 2020 rok zbliża się ku końcowi, a wszyscy mają nadzieję, że 2021 przyniesie lepsze dni. Według Wrestle Votes, WWE myślało już nad tym, w jakim mieście odbędzie się Royal Rumble 2021. Chcą też przyciągnąć tłumy na trybuny.

Zapytano, jakie są plany lokalizacji Royal Rumble: Dowiedziałem się, że WWE ma na myśli miasto i chce wrócić do wcześniejszych tłumów. Jednak obserwują, co NBA i NHL zrobią na następny sezon, jeśli chodzi o fanów i poziomy pojemności.

Do stycznia pozostało jeszcze trochę czasu i  wszystko może się zmienić. Miejmy nadzieję, że WWE będzie w stanie poczynić wielkie plany i nic nie stanie im na przeszkodzie, aby rok 2021 był najlepszy dla wszystkich zaangażowanych.

» WWE nie było w stanie w ogóle podróżować od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Przełożyli niektóre daty, ale wygląda na to, że podróżowanie w USA nie odbędzie się tak łatwo, jak by sobie tego życzyli. Firma ogłosiła nowe daty touru w Wielkiej Brytanii. Planują wyjazd do Cardiff, Walii, Sheffield, Newcastle, Birmingham, Glasgow i Londynu w kwietniu przyszłego roku. Ta trasa pierwotnie miała się odbyć w październiku. To oczywiście nie nastąpi, ponieważ świat nadal boryka się z pandemią COVID-19. Jest nadzieja, że ​​w kwietniu będzie lepiej, więc przesunęli te daty. To będzie trasa dla RAW, ale ponieważ w październiku odbędzie się draft, nie wiadomo kto zawita na Wyspy.

  • Środa 28 kwietnia: Cardiff, Wales: Motorpoint Arena
  • Czwartek 29 kwietnia: Sheffield, England: FlyDSA Arena
  • Piątek 30 kwietnia: Newcastle, England: Utilita Arena
  • Sobota 1 maja: Glasgow, Scotland: SSE Hydro
  • Niedziela 2 maja: Birmingham, England: Utilita Arena
  • Poniedziałek 3 maja: London, England at The O2 Arena (RAW TV taping)