WWE wprowadzi kolejnych menedżerów do telewizji, Medusa w starciu drużynowym na Evolution?, WWE przygotuje live event w Urugwaju

» Wygląda na to, że wkrótce w telewizji WWE będziemy oglądać więcej menedżerów do momentu aż Vince McMahon nie zmieni swojego nastawienia. Podobno oficjele WWE chcą sprowadzić kilku niezależnych menedżerów, dzięki czemu będą mogli oni współpracować z obecnymi gwiazdami WWE chociażby tak jak GM WWE 205 Live Drake Maverick z The Authors of Pain oraz WWE 205 Live Superstar Lio Rush z Bobbym Lashleyem. The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że anty-menedżerskie nastawienie Vince’a do menedżerów było powodem sukcesu Paula Heymana oraz Brocka Lesnara.

» Kilka dni temu na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca chęci wystąpienia WWE Hall of Famer Alundry Blayze(Medusy) na historycznym wydarzeniu, jakim będzie PPV Evolution. Była wrestlerka za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że chciała by współpracować z Nattie oraz Charlotte Flair przeciwko Nia Jax, Shaynie Baszler oraz NXT Women’s Champion Kairi Sane:

» Federacja World Wrestling Entertainment przybędzie do Urugwaju, gdzie w grudniu odbędzie się live event z udziałem takich gwiazd jak: Ronda Rousey, Roman Reigns, Seth Rollins, Braun Strowman, Nia Jax, Sasha Banks, Alexa Bliss, Finn Bálor, Jinder Mahal, Matt Hardy, Bray Wyatt i wiele więcej. Bilety na, to wydarzenie dostępne w sprzedaży będą od 19 września od godziny 10:00 czasu lokalnego pod adresem https://tickantel.com.uy.