WWE Tribute To The Troops 20 grudnia 2018: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z tegorocznego WWE Tribute to the Troops. Na 16 edycję zaprosili nas Michael Cole, Byron Saxton oraz JBL. W ringu obecni są panowie z The New Day. Big E przebrany za Świętego Mikołaja, Kofi Kingston przebrany za elfa, a Xavier Woods przebrany za renifera.

Big E chwycił mikrofon i powiedział, że jest wesoły i cieszy się z możliwości przebywania wśród żołnierzy. Kofi dodał, że wszyscy w WWE bardzo doceniają wysiłek wkładany przez żołnierzy USA.

Michael Cole obiecał, że dzisiejszej nocy dojdzie do konfrontacji z udziałem AJ Stylesa i Setha Rollinsa z Danielem Bryanem i Deanem Ambrosem. Ogłoszono także segment MizTV z Charlotte Flair oraz Becky Lynch.

Ronda Rousey & Natalya vs Nia Jax & Tamina vs The Riott Squad

Zwyciężczynie: Ronda Rousey i Natalya przez submission

JBL powiedział, że nigdy nie widział czegoś podobnego do podwójnej dźwigni wykonanej przez RAW Women’s Champion oraz jej przyjaciółki.

Po krótkiej przerwie w ringu pojawił się Finn Balor razem z Eliasem. Ich rywalami będą Bobby Lashley(w/Lio Rush) oraz Drew McIntyre.

Finn Balor & Elias vs Drew McIntyre & Bobby Lashley

Zwycięzcy: Finn Balor i Elias

W ringu obecna jest Charlotte Flair, która podsumowała wydarzenia z walki wieczoru TLC, gdzie Asuka przy drobnej pomocy ze strony RAW Women’s Champion Rondy Rousey została nową mistrzynią kobiet SmackDown. Do Charlotte dołączyła Becky Lynch, panie spoglądają na siebie, jednak na arenie pojawiły się Mandy Rose oraz Sonya Deville. Mandy powiedziała, że ma dość podziału kobiet SmackDown i tego, co się dzieje wokół Charlotte oraz Becky, ponieważ ona ma wiele więcej klasy niż Charlotte Flair oraz Becky, która została tak mocno uderzona przez Nia Jax, że krwawiła.

Charlotte & Becky Lynch vs Mandy Rose & Sonya Deville

Zwyciężczynie: Charlotte Flair i Becky Lynch

AJ Styles & Seth Rollins vs Daniel Bryan & Dean Ambrose

Zwycięzcy: AJ Styles i Seth Rollins